Trwa ładowanie...

"Taniec z gwiazdami": do sieci wyciekła lista wszystkich uczestników

Share
"Taniec z gwiazdami": do sieci wyciekła lista wszystkich uczestników
Źródło: AKPA
d39bx02

Do startu 6. odsłony "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" pozostały zaledwie dwa miesiące. Nic więc dziwnego, że producenci dwoili się i troili, aby zaprosić do programu najciekawsze osobowości show-biznesu. Oficjalnie wiemy już, że na parkiecie z pewnością swoje umiejętności pokaże wokalista zespołu Sound'n'Grace - Kamil Mokrzycki.

Jak podaje "Fakt", Polsat właśnie zakończył poszukiwania do nowej edycji. Gdy ostatnia gwiazda podpisała swój kontrakt ze stacją, w sieci pojawiła się lista, z której możemy dowiedzieć się, kogo zobaczymy jesienią na parkiecie. W show wystąpi aż 12 uczestników: 6 kobiet i 6 mężczyzn.

Oprócz Kamila Mokrzyckiego, swój udział zadeklarowali już: Robert Wabich (aktor serialu "Powiedz TAK!"), Tomasz Ciachorowski (aktor serialu "M jak miłość"), Paweł Domagała (aktor seriali "Powiedz TAK!' i "Druga szansa"), Adam Zdrójkowski (młody aktor serialu "rodzinka.pl") oraz Andrzej Wrona (siatkarz).

d39bx02

Jak wynika z najnowszych informacji, do tego grona mają też dołączyć: Olga Kalicka (aktorka seriali "rodzinka.pl" i "M jak miłość"), Karolina Gorczyca (aktorka występująca w "Singielce" i "Bodo"), Ewa Błachnio (artystka kabaretowa, do niedawna związana z grupą Limo), Misheel Jargalsaikhan (dziecięca gwiazda serialu "Rodzina zastępcza" i uczestniczka 1. edycji "Celebrity Splash"), Mariola Bojarska-Ferenc (trenerka fitness) oraz Urszula Dębska (aktorka znana głównie z serialu "Pierwsza miłość").

Komu będziecie kibicować?

Zobacz także: "Taniec z gwiazdami": Anna Karczmarczyk i Jacek Jeschke w finałowym tangu

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d39bx02

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d39bx02
d39bx02