Trwa ładowanie...
d4drwsi
d4drwsi

[

]( http://www.fakt.pl )
Wydawało się to niemożliwe. A jednak! Wygląda na to, że *Piotr Gąsowski (47 l.) i Janusz Józefowicz (52 l.) zakopali topór wojenny. Choć na ekranie wciąż sobie dogryzali, to nie było w tym złości i gniewu. A poza kadrem "Tańca z gwiazdami" nie szczędzili sobie przyjaznych gestów. Wygląda na to, że reprymendy szefów podziałały na srogiego Józka.*

Dotychczas z planu TVN-owskiego show docierały same niepokojące wiadomości o Józefowiczu. Butny choreograf nie tylko ostro i bez krzty uśmiechu rugał gwiazdorów na wizji, ale i jego stosunki z resztą jurorów dalekie były od ideału. Widzom się to nie podobało, więc przerażeni twórcy programu zdecydowali, że koniecznie trzeba wpłynąć na postawę Janusza. I chyba im się udało.

d4drwsi

W przedwczorajszym odcinku show Józefowicz co prawda wciąż bywał srogi – oberwało się Dariuszowi Kordkowi (45 l.) i Katarzynie Pakosińskiej (39 l.) – ale na jego twarzy nagle zaczął pojawiać się uśmiech i nawet próbował żartować.

Z kolei za kulisami można było zobaczyć scenkę, kiedy uśmiechnięci Józefowicz i Gąsowski wdali się w przyjacielską niemal rozmowę, poklepując się przy tym poufale. Czyżby wszystko wracało w „Tańcu z gwiazdami” do normy?

(fot. newspix.pl)
Źródło: (fot. newspix.pl)

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Jak doprowadzić Samusionek do płaczu?

d4drwsi

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d4drwsi
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4drwsi