WP

Taniec z gwiazdami: Czy Ilona Ostrowska będzie mogła zatańczyć?

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Taniec z gwiazdami: Czy Ilona Ostrowska będzie mogła zatańczyć?
(AKPA)
WP

Popularna aktorka, szerokiej publiczności znana z serialu "Ranczo", Ilona Ostrowska, bardzo chce wziąć udział w "Tańcu z gwiazdami". Niestety, lekarze twierdzą, że może być to niemożliwe przez stan zdrowia aktorki.

Jak donosi tygodnik "Rewia", Ilona Ostrowska podjęła decyzję o udziale w telewizyjnym show TVN-u "Taniec z gwiazdami" i na dniach chciała podpisać kontrakt. Jednak, jak się okazuje, lekarze są bardzo sceptyczni wobec pomysłu popularnej aktorki. Ostrowska wiele lat temu doznała kontuzji obu kolan, które przy wzmożonym i intensywnym ruchu mogą się odnowić. To jednak nie zniechęca serialowej Lucy. Udział w programie traktuje jak wyzwanie.

Ilona Ostrowska szerokiej publiczności znana jest z serialu "Ranczo"(fot. AKPA)

WP

- Ilonie jest przykro, ale nie chce się rozczulać nad sobą. Rozgląda się za prywatnymi lekcjami u jednego ze znanych tancerzy. Bo realizacja marzeń to u niej podstawa - powiedziała w rozmowie z tygodnikiem "Rewia" znajoma aktorki.

Bardzo możliwe, że aktorka chce za pomocą tańca leczyć zranione serce. Ostatnio media plotkarskie donosiły, że mąż Ostrowskiej, reżyser Jacek Borcuch, związał się z inną kobietą: młodziutką Olgą Frycz.

Jacek Borcuch i Ilona Ostrowska (fot.AKPA)

Jacek Borcuch i Olga Frycz (fot. AKPA)

WP
Polub WP Teleshow
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP