Rozrywka"Taniec z gwiazdami": coraz krąglejsza Kaczorowska uczy Jonkisza kroków samby

"Taniec z gwiazdami": coraz krąglejsza Kaczorowska uczy Jonkisza kroków samby

07.04.2016 11:55, aktual.: 07.04.2016 14:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W ostatnim odcinku "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" prowadzący poinformowali widzów, że tym razem to w ich rękach leży los gwiazd i tancerzy. Za pomocą specjalnej aplikacji na Facebooku mieli zdecydować, kto i z kim zatańczy w kolejnym odcinku. Jedną z nowych par stworzyli Agnieszka Kaczorowska i Rafał Jonkisz. Jak wyglądają ich treningi?

Wygląda na to, że idzie im całkiem dobrze. Niektórzy twierdzą nawet, że tancerka nie żałuje chwilowego rozstania z Nikodemem Rozbickim, który nie okazał się talentem tanecznym na miarę samego Johna Travolty. Jest więc nadzieja, że z przystojnym misterem, który z krokami i choreografią radzi sobie o wiele lepiej, Kaczorowska po raz pierwszy w tej edycji przekroczy magiczną barierę 30 punktów.

Zobaczcie powyższe wideo z fragmentem treningu pary, która w piątek (8 kwietnia br.) zatańczy jeden z najtrudniejszych tańców latynoamerykańskich - sambę. Czy wy też zauważyliście, że aktorka "Klanu" w ostatnim czasie wyraźnie się zaokrągliła? Jej coraz bujniejsze kształty przyćmiły nawet gibkie ruchy Jonkisza. Przekonajcie się sami!

Obraz
© (fot. ONS.pl)
Obraz
© (fot. Instagram)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (10)
Zobacz także