Trwa ładowanie...

Taniec z gwiazdami: Co Kuszewski zrobi z wygraną?

Taniec z gwiazdami: Co Kuszewski zrobi z wygraną?Źródło: AKPA
d25vxdz
d25vxdz

Kacper Kuszewski (35 l.) zaskoczył wszystkich widzów "Tańca z gwiazdami" niebywałym talentem. Momentami prezentował się jak profesjonalny tancerz, zasługując na wielkie uznanie jury i - przede wszystkim - głosującej na niego publiczności. Nagroda za ten wysiłek jest równie wspaniała. Tyle że jak dowiedział się Fakt, Kacper nie zamierza długo jeździć sportowym autem, które wygrał w show.

– _ Cieszę się, że w pakiecie dostałem takie auto_ - mówił Faktowi po finale szczęśliwy Kacper. - Myślę, że nie odmówię sobie tej przyjemności i trochę sobie nim pojeżdżę -dodał gwiazdor „M jak miłość”.

Jak się jednak dowiedzieliśmy, Kacper w rozmowie ze znajomymi przyznał, że nie zamierza długo pozostawać właścicielem luksusowego auta, wartego ponad 200 000 zł. Kuszewski miał powiedzieć, że koszty utrzymania takiego samochodu są spore i że ma już pomysł, jak wykorzystać pieniądze z ewentualnej jego sprzedaży.

I to właśnie nam się w Kacprze podoba – ma zdrowe podejście do luksusu i nie zamierza się za wszelką cenę lansować w efektownym aucie. Pieniądze z jego sprzedaży wystarczą mu z pewnością na jakiś skromniejszy model, a resztę zawsze będzie mógł zainwestować.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

[

]( http://www.fakt.pl )

d25vxdz

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d25vxdz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d25vxdz