Trwa ładowanie...

Taniec z gwiazdami: Bracia Jeschke założyli się o wynik finału

Zbliża się wielki finał programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". O Kryształową Kulę powalczą Joanna Mazur i Tomasz “Gimper” Działdowy. O to, kto triumfuje, założyli się bracia Jeschke.

Taniec z gwiazdami: Bracia Jeschke założyli się o wynik finałuŹródło: Instagram.com
d2gvz0h
d2gvz0h

Taniec z gwiazdami: Zakład braci Jeschke o finał

Jacek i Wojciech Jeschke są tancerzami. Obaj mają doświadczenie związane z występami w "Tańcu z gwiazdami". Wojciech tańczył w kończącej się edycji z Dominiką Tajner-Wiśniewską, a Jacek wygrał piątą edycję programu w parze z Anną Kaczmarczyk.

Są tak zafascynowani show, że postanowili założyć się, kto tym razem wygra. W finale zatańczą Joanna Mazur w parze z Janem Klimentem oraz Tomasz “Gimper” Działdowy z Natalią Głębocką.

Jacek Jeschke, starszy z braci, jest przekonany, że Kryształową Kulę zgarnie Mazur. - Według mnie wygra Asia, bo jest zaciętym sportowcem. Przypomina mi trochę mnie i mój charakter - mówił dziennikowi "Fakt".

Z kolei Wojciech Jeschke jest zdania, że to "Gimper" będzie triumfatorem dziewiątej edycji. - Imponuje mi, bo wytrwale trenuje mimo swoich ograniczeń fizycznych - powiedział.

Przegrany braterskiego zakładu będzie musiał zrobić 50 pompek.

Finał programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" w piątek 17 maja o godzinie 20:05 na Polsacie.

d2gvz0h
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2gvz0h