Trwa ładowanie...
19-11-2015 15:13

"Taniec z gwiazdami": Anna Głogowska będzie uczennicą swojego ukochanego?

Share
"Taniec z gwiazdami": Anna Głogowska będzie uczennicą swojego ukochanego?
dwhtuz9

Głogowska nie jest zawodową dziennikarką. Zadanie współprowadzenia show i to w dodatku na żywo, jest więc dla niej dość trudnym i stresującym zadaniem. Mimo iż pełniła funkcję gospodyni programu już w kilku edycjach, to nadal spotyka się z negatywnym komentarzami na temat swoich oratorskich umiejętności.

Zdarzają jej się błędy językowe, a także od czasu do czasu gubi się w połowie zdania i nie wie, jak z tego wybrnąć. W związku z tym, że nie ma mowy o dublach, tancerka często krytykowana jest za niedostateczne przygotowanie lub nadmierną emocjonalność. Wszystkie opinie mocno ją dotykają, gdyż stara się być jak najlepsza w tym, co robi.

Jak informuje "Fakt", z pomocą ruszył jej Piotr Gąsowski. Aktor jest specjalistą od prowadzenia programów rozrywkowych i świetnie odnajduje się w roli konferansjera. Do tej pory nie chciał wtrącać się do spraw zawodowych swojej partnerki. Widząc jednak, jak wiele kosztuje ją każda porażka, postanowił udzielić jej kilku rad.

dwhtuz9

- Powiedział Ani, że przed kolejną edycją zrobi jej poważny kurs konferansjerski, bo nie chce, by ktokolwiek się z niej śmiał lub oskarżał o nieprzygotowanie. Według niego, Ania powinna wreszcie poradzić sobie z emocjami, które czasem biorą u niej górę - powiedział w rozmowie z tabloidem znajomy pary.

Tym razem to nie Głogowska będzie uczyć Gąsowskiego, a odwrotnie. Efekty tego szkolenia będziemy mieli okazję obejrzeć już wiosną, kiedy wystartuje nowa edycja "Tańca z gwiazdami". Jak myślicie, tancerka zrobi duży postęp?

Zobacz także: Gąsowski o związku z Głogowską

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
dwhtuz9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dwhtuz9
dwhtuz9