Trwa ładowanie...

"Taniec z gwiazdami": Ania Wyszkoni boi się, że odpadnie?

"Taniec z gwiazdami": Ania Wyszkoni boi się, że odpadnie?Źródło: WBF/Polsat
d1ym3wu
d1ym3wu

Krążą już mity o katorżniczej pracy z Maserakiem. Ania przyłapana na treningach we Wrocławiu, wyjaśnia, jak naprawdę wygląda współpraca z mistrzem parkietu:

- Ucieszyłam się, kiedy dowiedziałam się, że widzowie "Tańca z gwiazdami" chcą w następnym odcinku zobaczyć mnie w parze z Rafałem Maserakiem. Rafał słynie z rygoru i ostrych treningów, ale dla mnie to było kolejne wyzwanie. Te kilka dni spędzone z nim w sali treningowej to był prawdziwy poligon, z którego na szczęście nie wyniosłam ran, tylko same korzyści. Nauczyłam się kolejnych ciekawych rzeczy, bo Rafał jest bardzo wymagającym, ale bardzo dobrym nauczycielem. Trenowaliśmy na terenie wrocławskiego Aquaparku, co było o tyle wygodne, że po dużym wysiłku, a takim jest każda godzina z Maserakiem na parkiecie, mogliśmy skorzystać z basenu. W efekcie korzystał z niego tylko Rafał, bo ja po każdym treningu natychmiast pędziłam do dzieci.

A co, w sytuacji, kiedy Ania musiałaby pożegnać się z programem już w kolejnym odcinku?

- Mam nadzieję, że cha-cha, którą przygotowaliśmy spodoba się widzom "Tańca z gwiazdami" i nie zwolnią nas oni z dalszych obowiązków tanecznych. Gdybym odpadła w odcinku, w którym tańczę z Maserakiem, Janek Kliment by mi tego nie wybaczył - śmiała się.

Jak obstawiacie? Mają szanse odpaść? O wszystkim przekonamy się już w piątek o godz. 20.00 - tylko w Polsacie!

(fot. WBF/Polsat)
Źródło: (fot. WBF/Polsat)
d1ym3wu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ym3wu