Trwa ładowanie...

"Taniec z gwiazdami": Andrzej Grabowski czwartym jurorem!

Share
"Taniec z gwiazdami": Andrzej Grabowski czwartym jurorem!Źródło: AKPA
db13eg9

Tego chyba nikt się nie spodziewał. Jak podaje "Fakt", do Michała Malitowskiego, Beaty Tyszkiewicz i Iwony Pavlović dołączył Andrzej Grabowski! A jeszcze do niedawna informacja o tym, kto zasiądzie w czwartym fotelu jurora owiana była wielką tajemnicą.

- Będziemy mieli w jury jeszcze pewnego znanego aktora, który zadebiutuje jako juror, ale to na razie tajemnica - powiedziała w rozmowie z "Press" Nina Terentiew.

I chyba nikt w najśmielszych snach nie sądził, że tą osobą będzie serialowy Ferdynand Kiepski. Choć wciąż trudno w to uwierzyć, to trzeba przyznać, że aktor jest jedną z najbardziej lubianych postaci w polskim show biznesie. Od wielu lat związany jest z produkcją "Świat według Kiepskich", która przyniósł mu ogromną popularność. Dzięki temu na pewno przyciągnie przed ekrany telewizorów sporą grupę swoich fanów.

db13eg9

Co ciekawe, producenci tanecznego show najchętniej widzieliby aktora na parkiecie. Jednak gwiazdor odrzucił tę propozycję. Dlaczego? Wszystko z powodu problemów ze zdrowiem.

- Andrzej kilka lat temu miał wymieniane biodro. Teraz czeka go wymiana drugiego - wytłumaczyła jego żona, Anita Kruszewska.

W ten oto sposób zamienił pląsy na wygodny fotel. Obawiamy się tylko jednego: aktor ma niewiele wspólnego z tańcem. Mamy wrażenie, że po tylu edycjach "Tańca z gwiazdami" widzowie posiadają większą wiedzę na temat walca wiedeńskiego i samby oraz dysponują bardziej fachową terminologią niż sam Grabowski. Jakim więc okaże się jurorem? Tego dowiemy się już w marcu.

db13eg9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
db13eg9