Trwa ładowanie...
d2ew585

"Taniec z gwiazdami": Agnieszka Kaczorowska wróci do programu?

Jak poinformował "Fakt", Agnieszka Kaczorowska chciałaby wrócić na plan programu "Taniec z gwiazdami". Czyżby była to dla niej ostatnia deska ratunku?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Taniec z gwiazdami": Agnieszka Kaczorowska wróci do programu?
(AKPA)
d2ew585

Ważą się dalsze zawodowe losy Agnieszki Kaczorowskiej. Choć obecnie tancerka nie narzeka na brak zajęć (wciąż bowiem gra na planie serialu "Klan" i przygotowuje się do premiery musicalu), nie jest tajemnicą, że za kilka miesięcy jej sytuacja może ulec diametralnej zmianie. Powód? Wystarczy, że nieustające pogłoski o zakończeniu słynnej telenoweli o sadze Lubiczów się potwierdzą, a spektakl o Janie Pawle II zniknie z afiszy, a aktorka zostanie bez pracy. Szansą na uratowanie jej telewizyjnej kariery z pewnością byłby ponowny udział w "Tańcu z gwiazdami".

- Agnieszka nie ma na siebie nowego pomysłu. Obecnie błaga więc producentów programu, by przyjęli ją z powrotem. Jest gotowa nawet zarabiać mniej, byle znowu tańczyć w show. Niestety, wiele osób nie życzy sobie z nią występować. Wyrobiła sobie opinię niepoprawnej podrywaczki, która na dodatek gwiazdorzy, zadziera nosa i jest trudna w obejściu - powiedziała osoba z produkcji programu z rozmowie z "Faktem".

Z pewnością nie pomaga jej również konflikt z dotychczasowym partnerem tanecznym - Kamilem Kuroczko (tutaj przeczytacie więcej na ten temat). Czy mimo to aktorce uda się wrócić na telewizyjny parkiet, a co za tym idzie także na medialny szczyt? To się dopiero okaże.

d2ew585

* Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska zagra w musicalu o Janie Pawle II*

d2ew585

Podziel się opinią

Share
d2ew585
d2ew585