Rozrywka"Taniec z gwiazdami": Agnieszka Kaczorowska wraca do programu

"Taniec z gwiazdami": Agnieszka Kaczorowska wraca do programu

"Taniec z gwiazdami": Agnieszka Kaczorowska wraca do programu
Źródło zdjęć: © blogstar.pl

25.04.2016 10:03, aktual.: 25.04.2016 12:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Już w najbliższy piątek (29 kwietnia br.), tak jak w poprzedniej edycji, gwiazdy nie zatańczą w parach tylko w trio. To oznacza, że do każdej pary dołączy profesjonalna tancerka lub tancerz. Wiemy już, że Rafał Jonkisz i Walerija Żurawlewa wystąpią wspólnie z Kamilem Kuroczko (który z Joanną Opozdą odpadł w 4. odcinku). Co ciekawe, tancerz stwierdził wówczas, że na dobre zakończył swoją przygodę z show Polsatu. Czyżby zmienił zdanie?

Obraz
© (fot. Facebook)

Okazuje się, że to wciąż nie wszystkie niespodzianki, jakie przygotował na ten wieczór Polsat. Sporym zaskoczeniem jest również fakt, że do programu powróci Agnieszka Kaczorowska, która wraz z Nikodemem Rozbickim dotarła do 6. miejsca. Gwiazda "Klanu" zatańczy razem z Julią Wróblewską oraz Janem Klimentem. O swojej decyzji poinformowała fanów na blogu:

- Dla mnie osobiście okazuje się, że opowieść, jaką jest ta edycja, jeszcze też nie dobiegła końca. Za tydzień w piątek dołączę do Julii Wróblewskiej i Janka Klimenta. Już w dwóch poprzednich edycjach zostały wprowadzone występy w trio, tym razem to ja pomogę jednej z par i stworzymy dla Was taneczno-aktorski występ w oparciu o pewien musical. Nie mogę na razie zdradzić jaki, ale jestem podekscytowana pracą, która nas czeka w tym tygodniu. To bardzo miłe, że dostałam zaproszenie od Julki i Janka do współpracy. Takie bonusowe show dla mnie w tej edycji - napisała (zachowano oryginalną pisownię).

Będziecie znów jej kibicować?

Obraz
© (fot. AKPA)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (5)
Zobacz także