Trwa ładowanie...
"Taniec z gwiazdami": Agnieszka Kaczorowska trenuje z Adamem Zdrójkowskim
Informacja prasowa

"Taniec z gwiazdami": Agnieszka Kaczorowska trenuje z Adamem Zdrójkowskim

Agnieszka Kaczorowska wraca do "Dancing with the Stars.Taniec z gwiazdami". Zatańczy z Adamem Zdrójkowskim i Wiktorią Omyłą. Jak wyglądają treningi tego trio?

Share
dk92ivl

Agnieszka Kaczorowska występowała w "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” przez 4. sezony. Z Krzysztofem Wieszczkiem udało jej się nawet sięgnąć po Kryształową Kulę. Po wiosennej edycji zrezygnowała z dalszego udziału w programie, aby skupić się na występach turniejowych z Kamilem Kuroczko. W najbliższy piątek (21 października br.) widzowie ponownie zobaczą ją na parkiecie show. Aktorka zatańczy bowiem charlestona z Adamem Zdrójkowskim i Wiktorią Omyłą.

- Cieszę się, że wróciłam do "Tańca z gwiazdami". To jest bardzo przyjemne, wpaść sobie na tydzień gościnnie do programu. Same pozytywne emocje, dużo wrażeń. Czuję się tu jak w domu, jak w rodzinie. Kiedy zdecydowałam się odejść, to usłyszałam, że jak będę chciała, to mogę wracać, więc wróciłam. Na razie na kawę, na obiad, a co potem? Zobaczymy - powiedziała Kaczorowska.

Niewykluczone więc, że wiosną ponownie zobaczymy ją w programie na stałe. Tymczasem spójrzcie, jaki rygor wprowadziła podczas wspólnych treningów z Adamem i Wiktorią. Zobaczcie powyższe wideo!

dk92ivl

Podziel się opinią

Share
dk92ivl
dk92ivl