Trwa ładowanie...

"Taniec z Gwiazdami": Agnieszka Kaczorowska, partnerka Maślaka to Lady Killer?

Share
"Taniec z Gwiazdami": Agnieszka Kaczorowska, partnerka Maślaka to Lady Killer?
Źródło: WBF/Polsat
dwbwvv0

Jeszcze w wakacje chyba nikt się nie spodziewał, że serialowa Bożenka z "Klanu", stanie się jedną z największych sensacji tej edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". W dodatku, to nie Agnieszka występuje tutaj w roli "Gwiazdy" - tylko jej partner Rafał Maślak. Kaczorowska to utytułowana tancerka, mistrzyni klasy "S" w tańcach standardowych i latynoamerykańskich. Jak się okazuje - w pracy na parkiecie: wymagająca i perfekcyjna do bólu! I podobno wciąż wolna...

- Agnieszka jest bardzo wymagająca. Cały czas mam musztrę! Ale dzięki temu osiągamy coraz lepsze efekty - mówi w Party Rafał Maślak, który swoją partnerkę w "Tańcu z Gwiazdami" nazywa ponoć żartobliwie - "Lady Killer".

dwbwvv0

Para od niedawna zaczęła pokazywać się razem na salonach - nigdy osobno! I oboje są coraz poważniejszymi kandydatami do zdobycia głównej nagrody tanecznego show - "Kryształowej Kuli". Pojawiają się plotki, że Agnieszkę i Rafała połączyło już coś więcej niż taniec... Agnieszka jednak wszystkiemu zaprzecza!

- Czekam na miłość mojego życia. Jestem romantyczką i wierzę, że jest ktoś, kto jest mi pisany. Czekam na rolę w filmie, jestem dumna z tego, co robię na parkiecie, ale właśnie to, żeby spotkać miłość życia jest teraz w moim największym marzeniem - mówi dla "Party".

Życzymy Lady Killer, aby jej marzenia się spełniły. A w najbliższy piątek zobaczycie Rafała i Agnieszkę w walcu wiedeńskim, a widzów i gwiazdy czeka w programie rewolucyjna niespodzianka.

dwbwvv0

Podziel się opinią

Share
dwbwvv0
dwbwvv0