Trwa ładowanie...
d1779f7

"Taniec z gwiazdami": Agnieszka Kaczorowska boi się odpaść z programu

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Taniec z gwiazdami": Agnieszka Kaczorowska boi się odpaść z programu
(WBF/Polsat)
d1779f7

Agnieszka Kaczorowska w pierwszej edycji "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" zajęła 6. miejsce z Rafałem Maślakiem, sięgnęła po Kryształową Kulę z Krzysztofem Wieszczkiem, a z Łukaszem Kadziewiczem wystąpiła w finale, zajmując ostatecznie 2. miejsce. Niestety, wygląda na to, że Nikodem Rozbicki, na co dzień odtwórca roli Bartka w serialu "Powiedz TAK!" i jeden z najgorętszych aktorów młodego pokolenia, któremu w tej edycji partneruje Agnieszka, nie jest tanecznym talentem na miarę swoich poprzedników.

- Idzie im średnio i chyba średnio się dogadują. Oboje bardzo się starają, dużo trenują, ale efektów nie widać, a Agnieszka bardzo to przeżywa, bo jest ambitna. Nie wyobraża sobie odejścia z programu na tym etapie - zdradziła osoba z produkcji show.

Jak dotąd para nie zachwyca na parkiecie. W dwóch odcinkach otrzymywała od jurorów jedynie po 27 punktów.

d1779f7

- Nie ogarniasz swojego ciała, bałagan, nierytmicznie, taka piękna katastrofa - komentowała oba występy Nikodema surowa Iwona Pavlović.

Inni jurorzy nie mieli argumentów, by go skutecznie bronić. Jeżeli w najbliższym odcinku zabraknie im jeszcze sympatii widzów, czyli SMS-ów, "piękna katastrofa" stanie się faktem.

Zobacz także: Kaczorowska o pracy w "Tańcu z gwiazdami": "Dostajemy kogoś, trzeba to wziąć na klatę!"

 (fot. WBF/Polsat)
((fot. WBF/Polsat))
d1779f7

Podziel się opinią

Share
d1779f7
d1779f7