"Taniec z gwiazdami": Agnieszka Kaczorowska boi się odpaść z programu

"Taniec z gwiazdami": Agnieszka Kaczorowska boi się odpaść z programu
Źródło zdjęć: © WBF/Polsat

16.03.2016 14:32, aktual.: 16.03.2016 17:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Agnieszka Kaczorowska w pierwszej edycji "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" zajęła 6. miejsce z Rafałem Maślakiem, sięgnęła po Kryształową Kulę z Krzysztofem Wieszczkiem, a z Łukaszem Kadziewiczem wystąpiła w finale, zajmując ostatecznie 2. miejsce. Niestety, wygląda na to, że Nikodem Rozbicki, na co dzień odtwórca roli Bartka w serialu "Powiedz TAK!" i jeden z najgorętszych aktorów młodego pokolenia, któremu w tej edycji partneruje Agnieszka, nie jest tanecznym talentem na miarę swoich poprzedników.

- Idzie im średnio i chyba średnio się dogadują. Oboje bardzo się starają, dużo trenują, ale efektów nie widać, a Agnieszka bardzo to przeżywa, bo jest ambitna. Nie wyobraża sobie odejścia z programu na tym etapie - zdradziła osoba z produkcji show.

Jak dotąd para nie zachwyca na parkiecie. W dwóch odcinkach otrzymywała od jurorów jedynie po 27 punktów.

- Nie ogarniasz swojego ciała, bałagan, nierytmicznie, taka piękna katastrofa - komentowała oba występy Nikodema surowa Iwona Pavlović.

Inni jurorzy nie mieli argumentów, by go skutecznie bronić. Jeżeli w najbliższym odcinku zabraknie im jeszcze sympatii widzów, czyli SMS-ów, "piękna katastrofa" stanie się faktem.

Obraz
© (fot. WBF/Polsat)
Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także