Trwa ładowanie...
d2mphmn
"Taniec z gwiazdami": Adam Zdrójkowski i Wiktoria Omyła ćwiczą jive'a. Pasują do siebie?

"Taniec z gwiazdami": Adam Zdrójkowski i Wiktoria Omyła ćwiczą jive'a. Pasują do siebie?

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2mphmn

. Jego partnerką będzie również debiutująca w show - Wiktoria Omyła. Co zaledwie 18-letnia tancerka sądzi o najmłodszym w historii uczestniku programu?

- Adam to pojętny uczeń i co najważniejsze: daje radę, więc coś z tego będzie. Jive dla początkującego to chyba najłatwiejszy taniec, jest dużo akcji, skakanie, radość, więc jest czym przykryć braki taneczne - śmiała się Wiktoria.

d2mphmn

Szybko okazało się, że para zdążyła się już zaprzyjaźnić bardziej ze sobą... niż z tańcem. 16-letni Zdrójkowski od początku zresztą nie ukrywał, że jest zafascynowany swoją trenerką i na treningach świata poza nią nie widzi.

- Bardziej polubiłem Wiktorię niż taniec, to oczywiste. Stres przed pierwszym odcinkiem jest, ale jak widzę, że idzie nam nie najgorzej, to się jakoś mniej stresuję - powiedział.

Co ciekawe, wiele wskazuje na to, że Wiktoria również nie pozostała obojętna na wdzięki Adama. Świadczy o tym choćby zdjęcie, które Zdrójkowski opublikował na Instagramie. Pod fotografią napisał: "Próbuje mnie uwieść! Ale ja się dobrze bronię!". Pasują do siebie?

Zobaczcie również powyższe wideo, żeby przekonać się, jak radzą sobie na próbie generalnej do piątkowego odcinka "Tańca z gwiazdami".

 (fot. Instagram)
((fot. Instagram))
d2mphmn

Podziel się opinią

Share
d2mphmn
d2mphmn