"Taniec z gwiazdami". Adam Kszczot i Katarzyna Vu Mahn opuścili program

Maciej Musiał i Daria Syta zatańczyli tango w drugim odcinku "TZG"
Maciej Musiał i Daria Syta zatańczyli tango w drugim odcinku "TZG"
Źródło zdjęć: © kadr z programu
Karolina Stankiewicz

10.03.2024 22:17

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Za nami drugi odcinek nowego sezonu "Tańca z gwiazdami". Nie zabrakło emocji i spięć między jurorami. Z programem pożegnali się Adam Kszczot i Katarzyna Vu Mahn.

W drugim odcinku nowej edycji "Tańca z gwiazdami" pary tańczyły do muzyki filmowej. A to dlatego, że kilka godzin później w Los Angeles wystartowała gala wręczenia Oscarów. W pierwszym odcinku wyemitowanym 3 marca nie odpadła żadna z par. Tym razem finał nie był tak radosny.

- W ubiegłym tygodniu zaufało nam prawie 2 mln widzów i byliśmy programem rozrywkowym nr 1 w Polsce! - pochwalił się Krzysztof Ibisz wynikami oglądalności i zapewnił, że program dalej będzie dostarczał widzom rozrywki.

Jako pierwszy na parkiecie pojawili się Aleks Mackiewicz i Izabela Skierska. Tym razem zatańczyli bardzo dynamicznego jive’a do muzyki z serialu "Przyjaciele". - Jestem zaczarowana i oczarowana. "Przyjaciele" to mój ulubiony serial, a wy daliście takiego czadu! - powiedziała zachwycona Ewa Kasprzyk.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

- Ten jive był znakomity. Otwarcie drugiego odcinka – petarda! Jedyne, do czego miałbym się przyczepić, to [...] środek ciężkości bardziej z przodu - powiedział Rafał Maserak, a Iwona Pavlović dodała: - Jesteś dla mnie objawieniem tej edycji! - Para zdobyła od jury 34 punkty.

Później na parkiet wyszli Maffashion i Michał Danilczuk. Zatańczyli walca do muzyki z filmu "50 twarzy Greya". W poprzednim odcinku para zachwyciła jurorów. Tym razem nie było inaczej. Jurorzy znów byli bardzo zadowoleni i nagrodzili parę aż 37 punktami.

Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel zatańczyli cha-chę do piosenki z filmu "Barbie". Kaźmierska, która jeszcze przed pierwszym odcinkiem doznała kontuzji kolana, nie ruszała się jak zawodowa tancerka. Nogę miała sztywną, ale nadrabiała miną i dobrym humorem.

Taniec niespecjalnie spodobał się jurorom, ale wszyscy zgodnie chwalili "królową życia" za osobowość. - Margot jak żywa! - zakrzyknęła Ewa Kasprzyk. Z kolei Rafał Maserak zauważył: - Kokietowałaś nie tylko Kena, ale i nas wszystkich za stołem jurorskim. To było fantastyczne! - Kaźmierska i Hakiel w ubiegłym tygodniu zdobyli 17 punktów. Tym razem było lepiej - jury przyznało im 23 punkty.

Kamil Baleja i Magdalena Perlińska zatańczyli walca do piosenki "Can You Feel the Love Tonight" z filmu "Król lew". Ich taniec w niczym nie przypominał seksownej rumby z ubiegłego tygodnia, którą rozgrzali parkiet do czerwoności.

- Twoje ciało jest stworzone, żeby chodzić we fraku. Był Król Lew, będzie król Kamil Baleja - mówiła Iwona Pavlović, po czym skrytykowała sposób, w jaki Kamil układa stopy. - To są haczyki! - Walc Balei i Perlińskiej nie powalił jury na kolana. Para zdobyła 25 punktów.

Anita Sokołowska i Jacek Jeschke zatańczyli jive’a do piosenki z filmu "Pulp Fiction". - Wszystko dookoła rewelacja. Krok podstawowy jive’a do niczego - powiedziała Iwona Pavlović. Na te słowa Ewa Kaskprzyk zakrzyknęła: - Ja się w ogóle nie zgadzam. To była... gorączka niedzielnej nocy! - Ostatecznie jury przyznało parze 35 punktów.

Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka zatańczyli tango do muzyki z filmu "Zapach kobiety". To, co pokazali na parkiecie, zachwyciło jurorów. - Ja zawsze płaczę na tym filmie. A ty Krzysztof od dzisiaj nie jesteś aktorem komediowym, ale też dramatycznym - powiedziała Ewa Kasprzyk.

- Dojrzali tancerze tango trenują latami, żeby tak zatańczyć, jak ty zatańczyłeś po miesiącu! Wszystkie figury wykonałeś perfekcyjnie! Dla mnie chapeau bas! - powiedział Rafał Maserak. Iwona Pavlović też dała się porwać: - Kiedy moje serce wali, a teraz wali, to ja wiem, że to było doskonałe - powiedziała. Para zdobyła maksymalną liczbę punktów, czyli 40.

Adam Kszczot i Katarzyna Vu Mahn zatańczyli quickstepa do muzyki z filmu "Kiler". - Adam, pokonałeś quickstepa. To było bardzo dobre - powiedział Rafał Maserak. Tomasz Wygoda zauważył: - Jest progres od ostatniego odcinka. Ale cały czas zapominasz o ręce.

- Za twardo, za sztywno, ale show bardzo dobry - skomentowała Iwona Pavlović. Para zdobyła w sumie 25 punktów.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Kamil Gwara zatańczyli rumbę do muzyki z filmu "Narodziny gwiazdy". - Małgosiu, nie wiem, co Kamil z tobą robi, oprócz tańca, ale rozkwitasz - skomentowała Ewa Kasprzyk. Iwona Pavlović zauważyła z kolei, że pani Małgorzata pięknie rozkwita w programie, ale w tańcu nie rusza biodrami. Na tę uwagę Ostrowska-Królikowska odpowiedziała: - wydaje mi się ze ja już się w życiu nakręciłam biodrami... - Para zdobyła 28 punktów.

Maciej Musiał i Daria Syta zatańczyli tango do muzyki z filmu "Wytańczyć marzenia". Choć radzili sobie na parkiecie dobrze, Iwona Pavlović zaczęła od skrytykowania ramy Macieja. Ale Rafał Maserak nie zgodził się z jej krytyką. - Jak wy panowie aktorzy tak będziecie tańczyć tango, to ja nie wiem, co ja tu będę robił. Ostatecznie para zdobyła 33 punkty.

Quickstepa do muzyki z filmu "Wielki Gatsby" zatańczyli Roxie Węgiel i Michał Kassin. - Te solówki twoje to były na miarę koncertu Beyonce. [...] Taka rada na przyszłość, więcej treningu ciała do ciała.

Tomasz Wygoda zauważył, że para powinno poświęcić więcej czasu na partnerowanie. Z Kolei Iwona Pavlović powiedziała: - popracujcie nad tym, żeby być razem. Ale lekkie nogi, lekkie stopy, o to właśnie chodzi.

Walca angielskiego do muzyki z filmu "Titanic" zatańczyli Beata Olga Kowalska i Mieszko Masłowski. Jurorzy mieli uwagi techniczne, ale chwalili klimat tańca. - Ten okręt na pewno nie zatonął - powiedziała Ewa Kasprzyk. - Kate Winslet była stworzona do roli Rose w "Titanicu", a ty jesteś stworzona do walca angielskiego - dodał Rafał Maserak. Jury przyznało parze 31 punktów.

Kasprzyk i Pavlović pokłóciły się o Filipa Chajzera

Jako ostatni na parkiecie pojawili się Filip Chajzer i Hanna Żudziewicz. Zatańczyli cha-chę do muzyki z filmu "Minionki". - Jaka to była rewelacja, ja chyba będę się śmiała przez całą noc! - zaczęła Ewa Kasprzyk, na co wtrąciła się Iwona Pavlović, przedrzeźniając śmiech Kasprzyk: - Hahaha! Jaka to była beznadziejna rewelacja! - i przyczepiła się do kroków Filipa Chajzera.

- Pomyliłem połowę kroków, ale bawiłem się świetnie! - skomentował po występie Filip. Para zdobyła 26 punktów.

Kto odpadł z "Tańca z gwiazdami"? Widzowie zdecydowali

Po podliczeniu punktów z dwóch odcinków na górze tabeli znaleźli się Anita Sokołowska i Jacek Jeschke. Z kolei najmniej punktów od jurorów zgromadzili Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel.

Ostateczny głos należał do widzów. To oni zdecydowali, że program mają opuścić Adam Kszczot i Katarzyna Vu Mahn.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (95)
Zobacz także