RozrywkaTaniec z gwiazdami 13: Odcinek 2

Taniec z gwiazdami 13: Odcinek 2

Taniec z gwiazdami 13: Odcinek 2
Źródło zdjęć: © AKPA

14.09.2011 15:07, aktual.: 25.11.2013 12:52

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na nic zdało się nachalne promowanie Marty Krupy. Modelka, a w "Tańcu z gwiazdami" prezentowana jako piosenkarka (dlaczego tak, skoro nie nagrała żadnej płyty?!), już po pierwszym odcinku pożegnała się z programem. Czyżby Polacy przestali się nabierać na zapewnienia stacji, że oto przed nimi występuje gwiazda zza Oceanu? Znana siostra to jeszcze za mało, by zdobyć szeroką popularność i poparcie widzów.

Krupa nawet nie próbowała ukrywać, że nic się nie stało, że przeżyła wspaniałą przygodę, itp. Do tej pory gwiazdy zapewniały, że porażka w "Tańcu z gwiazdami" to tylko zabawa. Nie od dziś wiadomo, że do programu trafiają ludzie, którzy walczą o przetrwanie w show-biznesie. Modelka zatańczyła całkiem poprawnie i być może z odcinka na odcinek radziłaby sobie coraz lepiej na parkiecie. Sami jurorzy przyznali, że Marta poradziła sobie fantastycznie.

Jurorzy ocenili jej występ na 31 punktów, natomiast widzowie już o wiele niżej! Marta musiała pożegnać się ze snem o sukcesie w "Tańcu z gwiazdami" i karierze w Polsce.

Ciekawe, czy modelka otrzymałaby więcej głosów od widzów, gdyby wśród publiczności zasiadła Joanna Krupa, która w Polsce ma już status gwiazdy. Jej nieobecność na widowni była bardzo widoczna.

Obraz
© (fot. AKPA)

Kasia Zielińska może uznać niedzielny wieczór za udany! Nie tylko spodobała się jurorom, ale też zajęła pierwsze miejsce w głosowaniu widzów! Rafał Maserak pewnie odetchnął z ulgą - po ostatniej porażce w 12. serii z Agnieszką Jaskółką pewnie bał się, że 13. edycja okaże się równie pechowa...

- Było dużo namiętności! Przypominaliście mi Tristana i Izoldę, ale podczas gdy oni musieli się chować w alkowach, wy zrobiliście to na parkiecie – mówiła zachwycona Fraszyńska. Weronika Marczuk pewnie też jest z siebie zadowolona. Walcząca o wizerunek była jurorka "You Can Dance", zajęła drugie miejsce w głosowaniu widzów.

Ciekawi nas tylko filmik sprzed występu, w którym Weronika stawiała nieporadnie pierwsze kroki na treningu, udając, że nie potrafi tańczyć... Jeżeli to prawda, to jakim cudem taka osoba oceniała tancerzy w "You Can Dance"?!

Jurorzy nie mieli wątpliwości, że Marczuk świetnie zatańczyła trudną rumbę. Podejrzane były komplementy Iwony Pavlović, która tak podsumowała występ Weroniki:
- Widziałam u ciebie szczerość, uczuciowość, uczciwość! Katarzyna i Stefano również świetnie się bawili na parkiecie. Jurorzy trochę mniej podczas ich występu (ocenili ich jedynie na 25 punktów), ale widzowie byli zachwyceni! Kasia zajęła trzecie miejsce.
– Nie mogłaś lepiej zatańczyć, bo Stefano nie dał ci możliwości się wykazać – powiedziała trochę rozczarowana Pavlović.
Na szczęście widzowie uratowali aktorkę.

Anna Wendzikowska nie zaskoczyła - zatańczyła wspaniale! Jurorzy też ją docenili, ale widzowie mieli trochę inne zdanie.
– Ty przykuwasz wzrok na parkiecie i reszta par się nie liczy – zachwycał się Galiński.
Możemy być pewni, że Wendzikowska daleko zajdzie w "Tańcu z gwiazdami". Niezwykle pewna siebie dziennikarka walczy o Kryształową kulę w wielkim stylu! Jurorzy już dostrzegli jej talent, a kiedy zrobią to samo widzowie?

Obraz
© (fot. AKPA)

Jagna Marczułajtis ma ducha sportowca, ale taniec jeszcze nie jest jej mocną stroną. Jurorzy na szczęście widzą jej potencjał i czekają na kolejne występy. Sportsmenkę ocenili na 19 punktów.

– To dobry początek i zapowiedź fantastycznego rozwoju, ale musisz pamiętać, że taniec ma przynosić radość nie tylko widzom, ale także i tobie. Wszystko inne trzeba zostawić w szatni – podsumował Józefowicz. Aleksandra Kisio o mały włos nie pożegnała się z programem! Widzowie chyba jeszcze nie kojarzą jej zbyt dobrze. Ciekawe, jak ocenią ją w przyszłym odcinku... Kto wie, czy to nie będzie jej ostatni występ?

Natasza Urbańska obiecała poprawę, ale... nadal jest drętwa! Mówi powoli, niepewnie, zawiesza się... Oczekiwaliśmy czegoś więcej po słynnej reprymendzie Józefowicza, który zarzekał się, że osobiście przygotuje żonę do następnego odcinka. Znowu się zawiedliśmy. Ewidentnie Gąsowski musi wspierać Nataszę. Urbańska robi, co może, ale i tak widać, że samodzielne prowadzenie sprawia jej kłopoty... Prowadząca próbowała żartować ze swoich występów, ale nie było to zbyt wiarygodne.

A co u jurorów? Cóż, Jolanta Fraszyńska nadal jest w dobrym humorze, bo daje wszystkim "10", choć kompletnie na to nie zasługują. Przez ten wysyp dziesiątek ocena ta traci na wartości. Kiedyś uczestnicy musieli o nią ciężko walczyć, a teraz na "dzień dobry" dostają najwyższą notę.

Panowie mieli taryfę ulgową i wykonali tylko wspólny taniec w mrocznej charakteryzacji a'la Michał Szpak. Wokalista chyba był w swoim żywiole i w takim przebraniu czuł się bardzo swobodnie!

Marta Krupa bardzo przeżyła odejście z programu. Polały się łzy rozczarowania i smutku. Czy modelka zrezygnuje z Polski i wyjedzie do Ameryki? Nie zdziwimy się, jeżeli porzuci nasz kraj, spakuje manatki i wsiądzie w samolot z biletem w jedną stronę.

Jak myślicie - zasłużyła na odejście z programu? Kto w przyszłym tygodniu podzieli jej los?

Obraz
© (fot. AKPA)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także