Trwa ładowanie...

Taniec z gwiazdami 12: Odcinek 3

Taniec z gwiazdami 12: Odcinek 3Źródło: AKPA
d1avo2n
d1avo2n

W trzecim odcinku „Tańca z gwiazdami” swoje umiejętności taneczne zaprezentowały zarówno panie jak i panowie. Na początku wystąpiła gwiazda programu, którą był Joe Cocker. Zaśpiewał dwie piosenki: „Hard Knocks” i „Unchain My Heart”. Po części muzycznej programu, nastąpiła część taneczna, podczas której wystąpiło 12 par.

Paweł Staliński i Izabela Janachowska – wystąpili, jako pierwsza para tego wieczoru. Zatańczyli tango. Iwona Szymańska-Pavlović miała uwagi, co do ramy i rytmu, jednak pochwaliła Stalińskiego, że dobrze poradził sobie z tangiem. Para otrzymała od jury 32 punkty.

Monika Pyrek i Robert Rowiński zaprezentowali jive’a. Czwórka jury była pod ogromnym wrażeniem ich popisu i oceniła parę bardzo wysoko. Pyrek i Rowiński zdobyli 36 punktów.

Marcin Kwaśny i Nina Tyrka tym razem wypadli bardzo słabo w oczach jury. Ich tango jak określił Piotr Galiński było „widowiskowe”, jednak brakowało w nim energii i wspólnego tańca. Otrzymali jedynie 19 punktów.

Jive Marii Niklińskiej i Tomasza Barańskiego bardzo spodobał się jury. Czarna Mamba określiła ten taniec tak: „Fajny, lekki, rytmiczny”. Para została oceniona wysoko i dostała od jury 36 punktów.

d1avo2n

Andrzej Młynarczyk i Blanka Winiarska zaprezentowali tango. Pavlović stwierdziła, że jest na tak i na nie, ponieważ ich tango było trochę przebiegane, ale spodobał jej się Młynarczyk, który był męski i władczy w tańcu. Para otrzymała 29 punktów.

Andrzej Gołota i Magdalena Soszyńska-Michno zatańczyli jive’a. Galiński powiedział, że Gołota bardzo ‘wyluzował’ podczas tańca. Ocenieni zostali na 29 punktów.

Anna Kalata i Krzysztof Hulboj spotkali się z bardzo surową oceną jury. Najbardziej krytyczna była Pavlović, aby poprawić atmosferę, Wodecki powiedział Annie Kalacie, że byłą bardzo uwodzicielska. Parze przyznano 23 punkty.

Andrzej Deskur i Katarzyna Krupa zaprezentowali jive’a. Jak oceniło jury, za dużo było w tym tańcu bajerowania, czyli próby ukrycia braków umiejętności. Według Galińskiego Deskur nie dał z siebie wszystkiego, a mógłby pokazać o wiele więcej w tym tańcu. Deskur i Krupa otrzymali 29 punktów.

d1avo2n

Podczas tego wieczoru najlepiej wypadła Patricia Kazadi i Łukasz Czarnecki. Jury było zachwycone tańcem Kazadi. Po raz pierwszy w tej edycji programu, jury oceniło taniec na 40 punktów!

Niestety bardzo słabo poszło Robertowi Korzeniowskiemu i Annie Głogowskiej. Pavlović była surowa w ocenie. Para zdobyła tylko 23 punkty.

Edyta Górniak i Jan Kliment zatańczyli tango i właśnie tym tańcem Górniak zdobyła serce Piotra Galińskiego, który był nią wprost zauroczony. Górniak i Kliment otrzymali jedną z wyższych ocen – 39 punktów.

d1avo2n

W ostatnim tańcu mieliśmy okazję zobaczyć Dorotę Zawadzką i Cezarego Olszewskiego. Pavlović powiedziała, że w ich tańcu był zarówno żart jak i dystans, czym „Niania” przykryła swoje braki w umiejętnościach tanecznych. Para zdobyła 30 punktów.

Według ocen jury i widzów przed telewizorami najsłabszą parą tego wieczoru okazał się para numer 13, czyli Robert Korzeniowski i Anna Głogowska, którzy niestety musieli opuścić program.

d1avo2n
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1avo2n