Trwa ładowanie...
dr2sqwa

Tamara Arciuch zdradziła, że jej syn zagrał w "Niani"

Tamara Arciuch, która grała jedną z głównych ról w serialu "Niania", zdradziła po latach, że zagrał w nim również jej syn. Podzieliła się nagraniem na Instagramie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tamara Arciuch zdradziła mały sekret. Zagrała w serialu ze swoim własnym synem
Tamara Arciuch zdradziła mały sekret. Zagrała w serialu ze swoim własnym synem (East News, Fot: Artur Zawadzki/REPORTER)
dr2sqwa

Tamara Arciuch wcielała się w "Niani" w rolę Karoliny Łapińskiej, zakochanej w Maksymilianie Skalskim kobiety, która nie znosi niani Frani. Serial był emitowany w latach 2005-2009, ale wciąż ma swoich wiernych fanów. Teraz znów jest o nim głośno, bo ma zostać wyemitowany ponownie przez telewizję Super Polsat.

Z tej okazji Arciuch postanowiła zdradzić pewien sekret produkcji: w jednej z ról epizodycznych zagrał jej najstarszy syn Krzysztof. Na Instagramie opublikowała wideo i napisała:

- Nikt chyba tego nie wie, ale w tej scenie wystąpił - i na tym zakończył "karierę" aktorską , choć kto go tam wie - mój najosobistszy syn Krzysztof. Jakże ciężko było grać wredną Karolinę ! Zwroćcie uwage na koniec sceny kiedy Krzys juz prywatnie przytula sie do mamy a ja nadal resztką sił gram temat!

dr2sqwa

Dziś chłopak ma już 20 lat i nie zajmuje się aktorstwem, tylko muzyką. Gra w zespole MOPS.

Zobacz także: Arciuch grzmi: "Amatorzy zabierają pracę dyplomowanym aktorom"

dr2sqwa

Podziel się opinią

Share

dr2sqwa

dr2sqwa