Tamara Arciuch: "Wszyscy mnie rozpieszczają. Oby ten stan trwał jak najdłużej"

13.10.2016 14:13, aktual.: 13.10.2016 14:35

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Aktorka doskonale czuje się w ciąży. Zapewnia, że jest rozpieszczana zarówno przez członków rodziny, jak i kolegów z pracy. Za sekret swojego promiennego wyglądu uważa zastrzyk energii wywołany przez hormony.

Mimo zaawansowanej ciąży Tamara Arciuch nie rezygnuje z obowiązków zawodowych. Cały czas pracuje na planie dwóch seriali: emitowanego przez TVP2 "M jak miłość” oraz "Drugiej szansy”, który można oglądać na antenie stacji TVN. Gwiazda zapowiada jednak, że zamierza zwolnić tempo, jej stan nie pozwola bowiem na tak intensywną pracę.
– Nie da się tego ominąć. Ale dopóki dobrze się czuję i wszyscy o mnie dbają, to po prostu korzystam z tego, ale nie przemęczam się, naprawdę – zapewniła w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.
Aktorka jest obecnie w 7. miesiącu ciąży, jej dziecko ma przyjść na świat w listopadzie. Twierdzi, że czuje się świetnie i jest pod stała opieką bliskich, a także kolegów z planów seriali.
– Rozpieszczają wszyscy, rodzina, ludzie w pracy, wszyscy mówią mi same miłe rzeczy. Oby ten stan tak trwał jak najdłużej – powiedziała Tamara Arciuch.
Gwiazda zachwyca świetną sylwetką i promiennym wyglądem. Bartłomiej Kasprzykowski publikując zdjęcie żony w mediach społecznościowych, stwierdził, że wygląda jak nastolatka. Aktorka zapewnia, że nie stosuje żadnych specjalnych metod, miło jej jednak słyszeć tego typu komplementy.
– Proszę mi uwierzyć, że to jest jednak cud. Po prostu ten cud, który się zdarza i dostajemy jakiś zastrzyk energii, hormonów, tego wszystkiego, co nas uskrzydla i chyba to jest ten sekretdodała Arciuch.
Aktorka jest obecnie w trzeciej ciąży, wcześniej urodziła dwóch synów. Ojcem pierwszego dziecka jest były mąż gwiazdy, Bernard Szyc. Tata drugiej pociechy, to obecny partner Arciuch, Bartłomiej Kasprzykowski.

Obraz
© Facebook.com
Źródło artykułu:Newseria
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (8)
Zobacz także