Trwa ładowanie...

Talk-show 20m kwadratowych: Piotr Najsztub u Łukasza Jakóbiaka

Talk-show 20m kwadratowych: Piotr Najsztub u Łukasza JakóbiakaŹródło: mat.prywatne
d2hsxg3
d2hsxg3

Talk-show 20m kwadratowych Łukasza Jakóbiaka. Najciekawsze wypowiedzi Piotra Najsztuba podczas rozmowy z Łukaszem Jakóbiakiem dla internetowego talk-show 20m kwadratowych Łukasza nagrywanego w kawalerce.

Został Pan w tygodniku "Wprost" po odejściu *Lisachociaż większość poszła za nim:*
"Nie chciałem tak po prostu należeć do drużyny Tomasza Lisa, która podbija kolejne światy bo jestem trochę za stary. Oczywiście ja mu kibicuję. To jest człowiek sukcesu i jemu się zazwyczaj wszystko udaje bo ma takie parcie na to. Ja ani tego parcia nie mam i myślę, że obaj jesteśmy silnymi osobowościami i nie powinniśmy się na stałe wiązać ze sobą bo nic dobrego by z tego nie wynikło”.

Był Pan jednym, jeżeli nie pierwszym gościem *Kuby Wojewódzkiego w jego programie. Jak Pan ocenia jego ostatnie wybryki?*

„Te żarty mnie nie oburzyły, choć ja bym się po nich nie śmiał, bo mnie też nie rozbawiły, szczególnie żart Michała, że on by swoją zgwałcił. Zaskoczyło mnie w tym, że dwaj dorośli chłopcy, zapomnieli, że trwają Euro i to Euro jest z Ukrainą, że to jest trochę jak stan wojenny, że trzeba uważać na to co się mówi i oczywiście Kuba ocaleje i nic wielkiego mu się nie wydarzy. Pewnie większą cenę zapłaci Michał, będzie musiał na rok, dwa, gęba będzie musiała zniknąć”.

d2hsxg3

Poniżej możecie obejrzeć całą rozmowę.

(fot. mat.prywatne)
Źródło: (fot. mat.prywatne)
(fot. mat.prywatne)
Źródło: (fot. mat.prywatne)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d2hsxg3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2hsxg3