Tak wyglądała Karolina Szostak ponad 20 lat temu, gdy zaczynała w Polsacie. "Skąd wy macie takie zdjęcia?"

Karolina Szostak wspomina początki w Polsacie
Karolina Szostak wspomina początki w Polsacie
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
oprac. FBO

30.11.2022 17:46, aktual.: 30.11.2022 18:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Karolina Szostak niemal całą swoją karierę zawodową spędziła w Polsacie. Ostatnio jeden z profili na Instagramie przypomniał, jak prezenterka wyglądała w pierwszych latach swojej pracy ze stacji. Szostak zauważyła ten wpis i nie omieszkała go skomentować.

Karolina Szostak po raz pierwszy na wizji pojawiła się w 1996 r. Niemal od początku swojej telewizyjnej kariery była związana z Telewizją Polsat.

- Pamiętam, że był to październik. Mój ówczesny szef w redakcji sportowej pochwalił mnie i powiedział, że dobrze mi poszło. Siadając przed kamerą, chyba nie do końca wiedziałam, co mnie czeka, a w życiu jest jakoś tak, że im mniej człowiek wie, tym mniej się stresuje - opowiadała swego czasu o swoich początkach w rozmowie z serwisem Polsat.pl.

Już 6 grudnia Karolina Szostak, obok innych gwiazd stacji, pojawi się na wyjątkowej gali celebrującej 30-lecie Polsatu. Dla dziennikarki to wciąż wielkie wyróżnienie, że może tam pracować.

- Jestem zaszczycona, że mogę pracować od lat w prawie niezmienionym zespole. Oczywiście dołączają do nas nowe osoby, które zawsze ciepło przyjmujemy, ale jest mnóstwo ludzi, którzy są w teamie od dawna. Jesteśmy jak jedna wielka rodzina. Dla mnie to niesamowicie ważne i wartościowe, bo taka drużyna to skarb! - powiedziała.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Jeden z profili na Instagramie postanowił przypomnieć swoim obserwatorom, jak prezenterka wyglądała na początku swojej telewizyjnej drogi. "Mijają lata, a Karolina Szostak do dziś prowadzi 'Sport' w Polsacie" - możemy przeczytać w opisie zdjęcia, na którym widzimy młodą Szostak.

Publikacja zdjęcia nie umknęła uwadze prezenterki. "Skąd wy macie takie zdjęcia? 1999 rok. Szok" - skomentowała fotografię.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (8)
Zobacz także