RozrywkaTak wyglądał ślub Adama z "Sanatorium miłości". Zobaczcie zdjęcia

Tak wyglądał ślub Adama z "Sanatorium miłości". Zobaczcie zdjęcia

Adam z "Sanatorium miłości" jest już po ślubie
Adam z "Sanatorium miłości" jest już po ślubie
Źródło zdjęć: © Facebook "Sanatorium miłości" TVP

06.06.2021 13:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Adam Siewierski z drugiego sezonu "Sanatorium miłości" jest już po ślubie. Podczas uroczystości towarzyszyła mu Marta Manowska z ekipą telewizyjną. Na profilu programu na Facebooku pojawiły się pierwsze zdjęcia!

Adam Siewierski, podobnie jak wielu seniorów zgłaszających się do "Sanatorium miłości", do programu przyszedł w poszukiwaniu odpowiedniej partnerki. Szczęście w tym aspekcie mu nie dopisywało, ale życie za to dopisało swój happy end.

Szarmancki senior bowiem znalazł swoją ukochaną. Radosną wiadomością podzieliła się ekipa hitu TVP, przedstawiając z początkiem czerwca na Facebooku narzeczoną Adama. W poście informowano, że para ma zamiar niebawem się pobrać.

I rzeczywiście, para wzięła ślub 5 czerwca w Wolbromiu. Odbył się w urzędzie stanu cywilnego, a narzeczonym towarzyszyła Marta Manowska, prowadząca "Sanatorium miłości".

Prezenterka, która nie tylko kibicuje każdemu z uczestników swoich programów, ale jest wręcz orędowniczką poszukiwania przez nich prawdziwego uczucia, nie kryła wzruszenia. Zaprezentowała z dumą na Instagramie piękne zdjęcie z zaślubin.

"Dziś Marta i Adaś pobrali się. To pierwszy ślub w 'Sanatorium miłości'. A ja jestem przeszczęśliwa", napisała.

Podczas pięknej uroczystości obecne były także kamery show TVP. Ekipa z dumą podzieliła się pierwszymi zdjęciami ze ślubu Adama i jego ukochanej Marty. Rozpromienieni na zdjęciach zakochani dowodzą, że dobrali się doskonale. Zobaczcie, jak prezentowali się nowożeńcy w ich wyjątkowym dniu!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (18)
Zobacz także