Tak wygląda jej praca. Pisarek pokazała wszystko "od zaplecza"

Karolina Pisarek pokazała, na czym polega jej praca.
Karolina Pisarek pokazała, na czym polega jej praca.
Źródło zdjęć: © AKPA

09.06.2021 02:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Karolina Pisarek wciąż nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa, jeśli chodzi o modeling. Tym razem pokazała, jak wygląda jej praca. Zobaczcie sami!

Karolina Pisarek, po ponad pięciu latach od debiutu w programie "Top Model", wciąż jest na językach. Gdy zaczynała przygodę w programie, od razu zachwyciła swoją urodą - drobna, delikatna blondynka ze świetnym ciałem. Już wtedy twierdzono, że jej twarz "jest warta milion dolarów". Choć programu nie wygrała, karierę robi zawrotną. Nic w tym dziwnego - jej uroda przyciąga wzrok: delikatna buzia, okalające ją blond włosy, świetne ciało i niezwykle długie nogi.

Karolina Pisarek została doceniona nie tylko w Polsce, ale też poza jej granicami. Umiejscowienie jej w rankingu 100 najpiękniejszych kobiet świata dobitnie o tym świadczy. Polka nie tylko znalazła się w tym zestawieniu, ale i wyprzedziła takie gwiazdy, jak Ariana Grande.

I choć wielu zarzuca jej, że jej praca to tak naprawdę nic wielkiego, trzeba przyznać, że Karolina Pisarek odnosi spore sukcesy. Modelka pokazała, jak wygląda jej praca nad zdjęciami do światowego magazynu.

Karolina Pisarek, którą widzimy na tym krótkim nagraniu, emanuje kobiecością i pewnością siebie.

Czy to, co pokazała Karolina Pisarek, zmieniło wasze zdanie o jej pracy?

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (5)
Zobacz także