Trwa ładowanie...

Tak mieszka Wróżbita Maciej. Opływa w luksusy?

W siódmym odcinku programu "Jak mieszkają gwiazdy?" Łukasz odwiedził Wróżbitę Macieja w jego ogromnym domu, który z zewnątrz przypomina prawdziwy zamek. Robili pompki, ćwiczyli na słynnym orbitreku oraz oczywiście wróżyli z run.

Tak mieszka Wróżbita Maciej. Opływa w luksusy?Źródło: Materiały prasowe
d17johb
d17johb

Łukasz zapytał Macieja, jak wrażenia po wizycie w 20m2 oraz czy sądził że ten program wzbudzi tyle emocji. - No na pewno, każde uzewnętrznienie się czy to okazanie swojej wrażliwości, uczuciowości wzbudza zawsze emocje, więc podejrzewałem że tak będzie - powiedział wróżbita. Prowadzący show podpytał, czy to prawda, że podczas tego wywiadu granica prywatności została przekroczona. - Nie, gdybym ja uważał, że przekroczyłeś moją granicę, to bym Tobie powiedział, jestem bardzo bezpośrednim, chyba nawet za bardzo bezpośrednim człowiekiem - przyznał gwiazdor.

Youtube.com
Źródło: Youtube.com

Łukasz Jakóbiak zapytał też, ile metrów kwadratowych ma dom i ogród. - 100m2 ma dom, a 1500m2 mają dwa ogrody. (...) Tutaj jest przepiękny ogród i tutaj właśnie wypoczywam, tutaj się regeneruję i ćwiczę - opowiadał Wróżbita Maciej. - Nie lubię skoszonej trawy, bo lubię naturę taką prawdziwą. Skoszona trawa traci urok, a ja uwielbiam właśnie mlecze, jak widać dmuchawce, stokrotki, lubię w ogóle las, przyrodę, prawdziwe łąki - kontynuował.

Youtube.com
Źródło: Youtube.com

Wróżbita Maciej pokazał w programie swój dom i ogród. Co myślicie o rezydencji gwiazdora?

Youtube.com
Źródło: Youtube.com
Youtube.com
Źródło: Youtube.com

Jak mieszkają gwiazdy? - Wróżbita Maciej:

d17johb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d17johb