Trwa ładowanie...

Tak Jarosińska przegrała w ruletkę!

Share
Tak Jarosińska przegrała w ruletkę!Źródło: Agencja Mazur
d36nnu8

[

]( http://www.fakt.pl )

d36nnu8

W warszawskim hotelu Marriott odbył się doroczny turniej w Black Jacka "Dziennikarze kontra gwiazdy". Niektórym było jednak mało kart i zabrali się za ruletkę! I trochę na tym stracili!

Tego wieczoru kasyno zgromadziło mnóstwo znanych nazwisk. W turnieju karcianym wygrała Małgorzata Teodorska, a tuż za nią byli Mariusz Pujszo, Piotr Szwedes, Hanna Bakuła i Michał Milowicz. Kroku dotrzymali im dziennikarze - przede wszystkim Elżbieta Skrętkowska realizująca program "Szansa na sukces" i Anna Ibisz z magazynu "Joy".

- Nie mam żadnego doświadczenia w hazardzie, ale pilnie się uczę - zdradziła nam Ola Szwed, która też kusiła tej nocy los.

Część gości postanowiła zagrać na serio. To oni ruszyli do stołu z ruletką. - Dałem Monice 100 zł i wszystko przegrała - opowiadał chłopak Jarosińskiej, Robert Korzeniowski. Razem z nią w ruletkę grał Michał Milowicz i Urszula Dudziak, która - jak sama przyznała - ma doświadczenie z samego Las Vegas, a grała tam na prawdziwe pieniądze!

Trzeba przyznać, że tylko Monika Jarosińska zaryzykowała i straciła wszystko... Więcej szczęścia miał Michał Milowicz. On wygrał - z włożonych 200 zł wyciągnął dodatkowych 60. Gratulacje!

d36nnu8

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Olszówka przeżyje załamanie nerwowe

d36nnu8

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d36nnu8
d36nnu8