RozrywkaTajemnica "Kuchennych rewolucji". Magda Gessler przeklina wg scenariusza?

Tajemnica "Kuchennych rewolucji". Magda Gessler przeklina wg scenariusza?

Tajemnica "Kuchennych rewolucji". Magda Gessler przeklina wg scenariusza?
Źródło zdjęć: © PAP/EPA
Michał Dziedzic

30.08.2017 09:23, aktual.: 30.08.2017 16:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Magda Gessler słynie z tego, że w programie jest wybuchowa i ma cięty język. Do jakiego stopnia jest to wyreżyserowane? Reżyser programu zdradza ten sekret.

Restauratorka jest niezwykle barwną postacią. To dzięki jej temperamentowi program "Kuchenne rewolucje" cieszy się taką popularnością. 7 września premierę będzie miała już 16 odsłona show. Producenci zdają sobie sprawę, że mocne i często wulgarne komentarze Magdy przyciągają publiczność. Ale czy to wszytko jest zapisane w scenariuszu? Sprawę skomentował reżyser programu.

- Często słyszę, że Magda dostaje od nas jakiś scenariusz. To bzdura! Ona przed każdym odcinkiem zna tylko adres, nie wie nawet, jak nazywają się bohaterowie i jaki mają problem. Ale kiedy siada i zaczyna rozmawiać z ludźmi, błyskawicznie czyta im w myślach. Ona ma jakieś nieprawdopodobne radary, intuicyjnie stawia diagnozy i natychmiast wie, co trzeba zmienić - wyznał w rozmowie z "Party" reżyser programu "Kuchenne rewolucje".

Wygląda na to, że spontaniczne reakcje Magdy są kluczem do sukcesu programu. Nic dziwnego, że jest ona jedną z największych gwiazd stacji. Z pewnością nikt nie mógłby jej zastąpić. Czekacie na nowe odcinki "Kuchennych rewolucji"?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (136)
Zobacz także