RozrywkaTajemnica gorsetu Edyty Górniak

Tajemnica gorsetu Edyty Górniak

Tajemnica gorsetu Edyty Górniak
Źródło zdjęć: © AKPA

09.11.2010 08:21, aktual.: 25.11.2013 11:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

[

]( http://www.fakt.pl )

Edyta Górniak jednak wystąpiła w niedzielnym odcinku "Tańca z gwiazdami". Piosenkarka miała na plecach specjalny gorset.

Górniak w miniony tydzień miała wypadek. Piosenkarka spadła ze schodów w swoim domu i wylądowała w szpitalu, a jej występ w tanecznym show stanął pod znakiem zapytania.

Edyta pojawiła się jednak w niedzielę w tanecznym show i zatańczyła dwa tańce. Piosenkarka na plecach miała specjalny gorset. Dzięki niemu kręgosłup był usztywniony w czasie tańca. Gorset usztywniał i odciążał nie tylko kręgosłup, ale i zabezpieczał także obite żebra artystki. To właśnie na ich ból najbardziej skarżyła się Edyta.

Gorset, który miała Edyta, kosztuje przynajmniej kilkaset złotych. Służy do wzmocnienia kręgosłupa na odcinkach piersiowym, lędźwiowym i krzyżowym. Jest wykonany z elastycznych i oddychających materiałów. Nie wyklucza więc fizycznego wysiłku i nie grozi poważnymi odparzeniami. Ma wszyte wzmocnienia, dociągacze i okołobarkowe pasy, które zapewniają tancerce dodatkowe wzmocnienie.

Nie wiemy jeszcze, czy w następnym odcinku Edyta wciąż będzie tańczyć w gorsecie. Jedno jest jednak pewne. Jurorzy nie będą traktować jej przez to ulgowo. I chyba nawet nie muszą. Bo patrząc na ostatnie popisy Edyty w tańcu-połamańcu musimy przyznać, że piosenkarka w gorsecie czy bez niego, tańczy tak samo - czyli zawodowo.

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Zobacz także:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także