Trwa ładowanie...

Ta reklama z Joanną Krupą kosztowała miliony

Share
Ta reklama z Joanną Krupą kosztowała miliony
Źródło: AKPA
d4id95t

[

]( http://www.fakt.pl )

d4id95t

Specjalnie dla niej sprowadzono prywatny odrzutowiec, limuzynę i kreacje od zagranicznych projektantów za 150 tysięcy złotych. Wszystko po to, by zgodziła się wziąć udział w reklamie.

Jak dowiedział się Fakt, Joanna Krupa (32 l.) będzie gwiazdą kampanii promocyjnej lodów. Polska modelka ma wielką renomę na całym świecie, nic więc dziwnego, że jej menedżerka Małgorzata Leitner postawiła wygórowane wymagania. Reklama musi być spektakularna, pełna elegancji i luksusu.

O wizerunek gwiazdy zadbali najlepsi styliści i fryzjerzy. W spocie będzie można zobaczyć między innymi sprowadzony specjalnie prywatny odrzutowiec.

– W swojej pierwszej polskiej reklamie Joanna nosi kreacje zagranicznych projektantów szyte specjalnie na tę okazję. W ciągu 45 sekund filmu przebierze się aż 15 razy. Mogę zdradzić, że przygotowanie pojedynczej stylizacji zajmowało trzy godziny, samo czesanie trwało dwie – mówi Faktowi menedżerka modelki.

Jak dowiedział się Fakt, na produkcję reklamy lodów wydano kilka milionów złotych. Lwią cześć budżetu pochłonęła gaża modelki, która na plan przyleciała prosto z Los Angeles. Czy dzięki Joannie sprzedaż lodów w Polsce skoczy jak szalona?

d4id95t

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Rusin nago na okładce. Foto

d4id95t
d4id95t
d4id95t