Trwa ładowanie...

Ta niechęć w "Koronie królów" nie jest udawana. Halina Łabonarska i Marta Bryla naprawdę się nie lubią

Między nimi aż iskrzy. W serialu Królowa Jadwiga, którą gra Halina Łabonarska, i Anna żona Kazimierza Wielkiego, w tej roli Marta Bryła, wciąż ze sobą rywalizują i nie ukrywają niechęci. Okazuje się, że wzajemna antypatia aktorek nie jest udawana.

Ta niechęć w "Koronie królów" nie jest udawana. Halina Łabonarska i Marta Bryla naprawdę się nie lubiąŹródło: Materiały prasowe
dumtyo8
dumtyo8

Dworskie intrygi to nieodzowny element ekranizacji opowiadających o królewskich dziejach. W "Koronie królów" możemy śledzić spiskującą Królową Jadwigę i niepozostającą w tyle Annę, żonę Kazimierza Wielkiego. Obie postaci szczerze się nie znoszą i chętnie kopią pod sobą dołki. Wcielające się w te role aktorki również za sobą nie przepadają. Jak donosi "Fakt", Halina Łabonarska nie szczędzi krytyki wobec młodszej koleżanki z planu.

- Pani Halina to doświadczona aktorka i ma sporo zastrzeżeń do gry Marty. Często ją poprawia i radzi, jak grać. Marta się wtedy wścieka i ma dość wspólnych scen. Wcale nie ma ochoty tego słuchać i korzystać z wiedzy starszej koleżanki – wyznała "Faktowi" osoba pracująca przy serialu. – Pani Halina otwarcie mówi, że Marta ma problem z dykcją i warsztatem. A ponieważ Marta nie ukończyła jeszcze szkoły teatralnej, Łabonarska czasami głośno stwierdza, że "ta dziewczyna powinna pójść na nauki" - dodał informator.

Konflikty na planie dodają produkcji pikanterii?

Facebook.com
Źródło: Facebook.com
Facebook.com
Źródło: Facebook.com

ZOBACZ TAKŻE: Kim jest Marta Bryła z "Korony królów"?

dumtyo8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dumtyo8