Trwa ładowanie...

"Szymon na żywo": Bil tylko udaje grzecznego chłopca

"Szymon na żywo": Bil tylko udaje grzecznego chłopcaŹródło: newspix.pl
d1m5xx9
d1m5xx9

Na co dzień Bilguun Ariunbaatar ma niewiele wspólnego z zagubionym reporterem, na jakiego kreuje się w programie Szymona Majewskiego.

Już od marca Bilguuna będziemy mogli oglądać w odświeżonej wersji programu Szymona Majewskiego "Szymon na żywo". W show Ariunbaatar będzie m.in. namawiał inne narody do przyjazdu do Polski na mistrzostwa w piłce nożnej Euro 2012.

Ale czy Bilguun wciąż może liczyć na tak samą jak na początku swojej kariery telewizyjnej sympatię widzów? Trudno powiedzieć.

Już jakiś czas temu jego wizerunek zawsze uśmiechniętego, grzecznego, zagubionego w polskich realiach reportera telewizji U1 Bator został poważnie nadszarpnięty. Okazało się bowiem, że problemy z językiem polskim Bilguun miewa wyłącznie w telewizji. Na co dzień mówi piękną polszczyzną. Zaskoczyło to wielu widzów. Niektórzy poczuli się nawet oszukani. Jeżeli w "Szymon na żywo"*Bilguun* wciąż będzie udawał osobę, którą tak naprawdę nie jest, jego kariera może stanąć pod znakiem zapytania. Bo nic tak nie wkurza widzów jak oszustwo.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
(fot. newspix.pl)
Źródło: (fot. newspix.pl)

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Prokop chce pobić Janiaka! Jak to?

d1m5xx9

[

]( http://www.efakt.pl )

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

d1m5xx9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1m5xx9