Trwa ładowanie...

Szykuje się kolejny ślub w "Rolnik szuka żony"? Szymon się zaręczył!

W końcu ktoś zdołał zdobyć serce Szymona. Kim jest jego wybranka? To kandydatka innego uczestnika!

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Szykuje się kolejny ślub w "Rolnik szuka żony"? Szymon się zaręczył!Źródło: Facebook.com
dz5do6l

Szymon Łopacki w końcu znalazł wybrankę serca. Był jednym z najbarwniejszych uczestników trzeciej edycji "Rolnik szuka żony". Od początku nie ukrywał, że chciałby, by jego wybranka miała podobne poglądy do jego i podkreślał, że w jego życiu najważniejsza jest religia. Wzburzył jednak widzów, bo mimo, że robił swoim kandydatkom nadzieje, ostatecznie nie wybrał żadnej. Teraz okazuje się, że w programie jednak znalazła się kobieta, która skradła jego serce.

Jego wybranką jest Agnieszka, co ciekawe, była kandydatką do serca Łukasza Siebiersa. Ten jednak odrzucił jej zaloty i wybrał Patrycję, z którą ostatecznie i tak się rozstał. Tymczasem Agnieszka znalazła szczęście u boku Szymona.

kadr z programu
Źródło: kadr z programu

Oboje zdradzili na łamach "Rewii", jak doszło do tego, że się w sobie zakochali. Wszystko rozegrało się w hotelu Krasicki w Lidzbarku Warmińskim, gdzie nagrywano finałowy odcinek. Szymon powiedział wtedy przed kamerami Marysi, którą wybrał, że proponuje jej jedynie przyjaźń. Kiedy nagrania się skończyły, rolnicy mogli jeszcze zostać w hotelu. I właśnie wtedy Szymon natknął się na temperamentną Agnieszkę, bo... pomylił drzwi. Następnie spotkali się w hotelowej restauracji. Widzieli się później jeszcze trzy razy i… doszli do wniosku że chcą budować razem przyszłość.

dz5do6l

- Co najbardziej mi w nim imponuje? To, że żyje na przekór całemu światu. Trzeba mieć odwagę, żeby iść w innym kierunku. Jestem szczęśliwa, ponieważ Szymon pokazał mi nieco inną drogę życia we dwoje. To jest naprawdę cudowne uczucie. Każdej parze bym tego życzyła. Niech wiedzą, że jesteśmy szczęśliwi, że ten program rzeczywiście ma jakiś cel – mówiła na łamach tygodnika Agnieszka. Co więcej, jak podaje "Rewia", zakochani mają wobec siebie poważne plany. Szymon oświadczył się ukochanej. Zostaje tylko pogratulować!

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dz5do6l
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dz5do6l