Trwa ładowanie...
21-10-2009 12:11

Szyc kontra Zieliński w "Naznaczonym"

Szyc kontra Zieliński w "Naznaczonym"Źródło: TVN
d2d6xep
d2d6xep

Już w najbliższą środę, 21 października, gościnnie pojawią się kolejne gwiazdy w serialu „Naznaczony”. Tym razem fani serialu będą mogli podziwiać: Borysa Szyca, Ilonę Ostrowską oraz Andrzeja Zielińskiego.

Robert (w tej roli Borys Szyc)
to jeden z najlepszych adwokatów w Polsce. Decyduje się podjąć obrony seryjnego mordercy (w tej roli Andrzej Zieliński) licząc na to, że wygrana przyniesie mu rozgłos i pieniądze. Nieoczekiwanie adwokat stanie w sądzie oko w oko ze swoją narzeczoną. Jego ukochana Laura (Ilona Ostrowska), przejmie bowiem obowiązki tragicznie zmarłego prokuratora, dotychczas prowadzącego sprawę oskarżenia.

Czy śmierć prokuratora była przypadkowa? Czy może narzeczonej Roberta również coś grozi? Powoli mecenas Robert zaczyna rozumieć, że to nie jest zwykły proces. Zaczyna się dramatyczna walka o życie jego i jego ukochanej…

Robert zajmuje się również sprawą Tadeusza Krala (Piotr Adamczyk)
, który wciąż siedzi w areszcie. Niestety nie udaje mu się go wyciągnąć – komuś wysoko postawionemu zależy na tym, by nie wyszedł na wolność. Tymczasem Kral ma wizje, nawiedza go Nieznajomy (Arkadiusz Bazak)
i oskarża o spowodowanie śmierci dziesiątków niewinnych ludzi.

Co naprawdę wydarzyło się w życiu Tadeusza? Wiele wyjaśni się już w najbliższą środę 21 października o godz. 21.30 na antenie telewizji TVN.

d2d6xep
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2d6xep