Trwa ładowanie...

Szybcy i wściekli: wygraj bilety do kina oraz wycieczkę do Rio!

Szybcy i wściekli: wygraj bilety do kina oraz wycieczkę do Rio!
d2hpp46
d2hpp46

Dla wszystkich wielbicieli wartkiej akcji oraz szybkich samochodów mamy nie lada gratkę - konkurs, w którym można wygrać nie tylko bilety do kina, ale też wycieczkę do bajecznego Rio!

Celebrując 5 odsłonę serii "Szybcy i wściekli" filmowy.bloog.pl oraz Wirtualna Polska przygotowali dla Was konkurs. Przez 5 kolejnych dni będziecie mogli wygrać bilety do kina do 5 największych miast w Polsce (Warszawa, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Kraków)
. Codziennie wygrywa po 5 osób w każdym z 5 miast. Dla Waszej wygody są to bilety do największej i najbardziej popularnej sieci kinowej, czyli do MULTIKINA. Wyniki z poprzedniego dnia oraz nowe pytanie codziennie o godzinie 12:05 na stronie filmowy.bloog.pl.

**[

]( http://bloog.pl/nazwa_konkursu,filmowy2,konkursy.html )**

d2hpp46

Kliknij obrazek żeby przejść do konkursu biletowego!

Dodatkowo każdego dnia możecie grać o wyjątkowo ekskluzywną wycieczkę, której zazdrościć Wam będą absolutnie wszyscy, wycieczkę do Rio de Janeiro! 5 dni w luksusowym Windsor Excelsior Hotel, zlokalizowanym między plażą a górami, minutę od plaży Copacabana. Brzmi nieźle, prawda?

To nie wszystko! Zwycięzcy otrzymają wejściówki VIP do ultra modnego klubu Rio Scenarium w ekskluzywnej dzielnicy Lapa, określonej przez znawców jako najlepsze miejsce do zabawy we wszechświecie. Obsługa Rio Scenarium zaopiekuje się Wami doradzając najsmaczniejsze drinki, a jeśli będziecie mieć ochotę, dotrzyma Wam nawet towarzystwa na parkiecie. Nie zdziwcie się jeśli otrzecie się tam o gwiazdy, w końcu to Rio. 200 dolarów kieszonkowego oraz przepyszny obiad w modnej restauracji na pewno jeszcze bardziej poprawią Wam humor.

**[

]( http://bloog.pl/nazwa_konkursu,filmowy,konkursy.html )**

d2hpp46

Kliknij obrazek żeby przejść do konkursu wycieczkowego!

Pragmatycznie - wykupimy dla Was ubezpieczenie na czas podróży. Przelot oczywiście samolotem!

Dla zaostrzenia apetytów zdjęcia Waszego hotelu i boskiego Rio!

** [

FILM.WP.PL NA TWOJEJ ŚCIANIE. DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU! ]( http://www.facebook.com/filmwppl )**

Zobacz także:

** [

PAMIĘTACIE MAŁĄ NEL? NIE ZGADNIECIE KIM JEST DZISIAJ ]( http://film.wp.pl/co-slychac-u-malej-nel-6025274957063297g )**

** [

ZOBACZ JAKI FILM ZNA KAŻDY POLAK! ]( http://film.wp.pl/jaki-polski-film-obejrzalo-najwiecej-widzow-6025274942079617g )**

d2hpp46

** [

ALE SCHUDŁY! TE GWIAZDY KIEDYŚ WYGLĄDAŁY FATALNIE! ]( http://teleshow.wp.pl/te-gwiazdy-w-sama-pore-wziely-sie-za-siebie-6026603049555073g )**

**[

WSTYDLIWA PRZESZŁOŚĆ KUBY WOJEWÓDZKIEGO ]( http://teleshow.pl/gid,13329878,img,13329899,kat,1024835,title,Wstydliwa-przeszlosc-Kuby-Wojewodzkiego,galeria.html )**

d2hpp46
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2hpp46