Trwa ładowanie...

"Szpilki na Giewoncie": Wielki finał 3. sezonu

Share
"Szpilki na Giewoncie": Wielki finał 3. sezonu
Źródło: Telewizja Polsat
d36daba

Już jutro widzowie Polsatu będą mogli zobaczyć ostatni odcinek *"Szpilek na Giewoncie". Co scenarzyści przygotowali na wielki finał sezonu?*

Marta (Katarzyna Maciąg) w końcu się poddała, Ewa(Magdalena Schejbal) w ciąży i z zaręczynowym pierścionkiem na palcu, a przed widzami "Szpilek na Giewoncie" wielki finał, czyli ślub i wesele głównych bohaterów: Ewy i przystojnego górala Bartka (Krzysztof Wieszczek)
.

d36daba

Piękny zakopiański kościółek, a w nim wzruszona para młoda oraz dostojni goście. Ewa i Bartek już za chwilę powiedzą sobie sakramentalne "tak", a ślubu udzieli im ojciec Konstanty (w tej roli Janusz Chabior)
. Świadkiem Ewy będzie jej przyjacióła Aneta (Lidia Sadowa), a drużbą Pana Młodego Jasiek (w tej roli Bartłomiej Topa)
.

Na ślubie w komplecie stawi się najbliższa rodzina i przyjaciele Ewy i Bartka. Po uroczystości goście będą bawić się na prawdziwym góralskim weselu u podnóża Tatr. Zarówno przygotowania do ślubu, jak i wesele obfitować będą w różne zaskakujące perypetie i wydarzenia.

Niektórzy będą się starali zepsuć radosny nastrój. Czy im się to uda? Okaże się już na koniec finałowego odcinka!

d36daba

Zobacz także:

[

ŻENUJĄCE POCZĄTKI GWIAZD. PO CO SIĘ TAK KOMPROMITOWAŁY?! ]( http://teleshow.wp.pl/zostac-miss-pamietacie-kto-zaczynal-w-tym-serialu-6026605416567937g )
[

CICHOPEK ROZSTAJE SIĘ Z HAKIELEM! TO NIE BYŁ ZWIĄZEK IDEALNY… ]( http://teleshow.wp.pl/m-jak-milosc-cichopek-rozstaje-sie-z-hakielem-6026605425549953g )
[

BRODZIK WYGLĄDA FATALNIE. PO CO TO ZROBIŁA?! ]( http://teleshow.wp.pl/zycie-nad-rozlewiskiem-nowa-fryzura-brodzik-ladna-6026604957004417g )

d36daba

Podziel się opinią

Share
d36daba
d36daba