Trwa ładowanie...
01-03-2012 09:22

"Szpilki na Giewoncie": Premiera nowego sezonu serialu

"Szpilki na Giewoncie": Premiera nowego sezonu serialuŹródło: Telewizja Polsat
d2j7obx
d2j7obx

Już dziś, 1 marca, o godz. 22.00 na antenę Polsatu wracają *"Szpilki na Giewoncie". Będzie to powrót spektakularny, bo obfitujący w moc niespodzianek.*

W tym sezonie rządzić będą gorące szpilki, przystojni górale i ukochane przez widzów zakopiańskie krajobrazy. Twórcy produkcji otwierają jedyny w swoim rodzaju sklep z najpiękniejszymi "Szpilkami na Giewoncie".

W pierwszym rzędzie staną góralskie szpilki Lucyny (Dorota Pomykała)
, bez których nikt nie wyobraża sobie nowych odcinków tego popularnego serialu. Tuż obok zabłysną słodkie szpilki Agnieszki (Natalia Rybicka)
, rockowe Xenii (Anna Czartoryska) oraz krwiście czerwone szpile Diany (Joanna Orleańska).

d2j7obx

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,28209,title,Szpilki-na-Giewoncie,serial.html )**

Świat "Szpilek na Giewoncie" nie istniałby, gdyby nie mężczyźni, dlatego w nowym sezonie zobaczymy: górala Bartka (Krzysztof Wieszczek)
, Mateusza (w tej roli po raz pierwszy w serialu Jan Wieczorkowski)
, Patryka (Piotr Zelt) oraz Mariusza (Stanisław Jaskułka). Tematem kolejnej serii będzie przede wszystkim miłość i to w bardzo różnych barwach...

d2j7obx

Nowi aktorzy to nie jedyna zmiana jaka czeka na widzów - serial ma także nową czołówkę, nowego reżysera Radosława Piwowarskiego, nowe scenarzystki i nowego operatora. To wszystko gwarantuje najlepsze love story tej wiosny... i to pod samymi Tatrami!

Muzyka ukoi serce

Złamane serca, zacięta rywalizacja, miłość, która pojawia się z najmniej oczekiwanej strony, a przede wszystkim ulubione postaci i zakopiańskie krajobrazy – to wszystko czeka na wiernych widzów w czwartym sezonie "Szpilek na Giewoncie" – serialu, który pokochała widownia. Dotychczasowych głównych bohaterów rozdzielą dramatyczne wydarzenia, w efekcie których Ewa (Magdalena Schejbal) wyjedzie za ocean. Bartek (Krzysztof Wieszczek), który nie będzie miał już nic do stracenia, wyjedzie do Warszawy grać w zespole Xenii (Anna Czartoryska). Góral i Xenia z czasem zbliżą się do siebie, zaprzyjaźnią – połączy ich muzyka i próby pogodzenia się z przeszłością. Dziewczyna także ma za sobą wydarzenia, o których wolałaby zapomnieć. Czy tych dwoje poradzi sobie z rozliczeniem dawnych czasów? Czy Bartek zdecyduje się związać z Xenią?

d2j7obx

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,28209,title,Szpilki-na-Giewoncie,serial.html )**

Lans roku na stoku....

W nowych odcinkach Lucyna (Dorota Pomykała), za podszeptem Agnieszki (Natalia Rybicka), postanowi zrobić to, na co nigdy nie miała czasu – nauczyć się jeździć na nartach. W ten sposób trafia na kurs dla początkujących. Wśród dzieci będzie jedyną dorosłą osobą – poza instruktorem oczywiście. A instruktorem okaże się Mariusz (Stanisław Jaskułka) – przyjaciel Bartka, były naczelnik pogotowia tatrzańskiego. Podczas lekcji Mariusz odkryje zupełnie inną twarz Lucyny...

d2j7obx

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,28209,title,Szpilki-na-Giewoncie,serial.html )**

Nowa postać mocno namiesza

Mówi się, że gdy Bóg zamyka drzwi to otwiera okno. Tak też będzie w życiu Agnieszki (Natalia Rybicka), która w finale 3 sezonu została wyrzucona z pracy i porzucił ją narzeczony. Dziewczyna z dużą pomocą Lucyny i pod wpływem ostrego górskiego powietrza podniesie się i postanowi walczyć. Z pomocą przyjdzie jej nowy, przystojny i tajemniczy właściciel pensjonatu Lucyny – Mateusz (Jan Wieczorkowski). Dzięki niemu Agnieszka pozna zakopiańskiego krawca Klemensa (Wenanty Nosul), który ćwierć wieku spędził w pracowniach największych projektantów mody. Dziewczyna, oczarowana strojami i pomysłami Klemensa, postanowi zaryzykować. Zaciągnie kredyt i zaangażuje się w powstanie nowej kolekcji ubrań "New Folk". Tymczasem w Zakopanem pojawia się narzeczona Mateusza. Do Agnieszki dociera, że po raz kolejny zakochała się w niewłaściwym mężczyźnie. A może właśnie Mateusz jest "tym jedynym" wymarzonym księciem z bajki?

d2j7obx

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,28209,title,Szpilki-na-Giewoncie,serial.html )**

Diana z hukiem zjawia się na Podhalu

Na Podhalu mocno namiesza także Diana (Joanna Orleańska), która w finale dyscyplinarnie zwolniła cały zespół biura "Tu i teraz". Ta królowa warszawskich salonów i sklepów z drogimi butami w nowym sezonie na stałe zagości na Podhalu i będzie nowym szefem "Tu i teraz". Pytanie tylko - komu jeszcze zaszkodzi ta posągowa piękność i czy góralski klimat zmiękczy jej lodowate serce? I jaką rolę w tym wszystkim odegra Patryk (Piotr Zelt)?

d2j7obx

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,28209,title,Szpilki-na-Giewoncie,serial.html )**

Czarne chmury nad Anielą

Na Anielę (Małgorzata Pieczyńska) spadną jak grom z jasnego nieba hiobowe wieści. Paradoksalnie, w jakiś przekorny sposób dobrze wpłynie to na pogodną góralkę. W pewnym momencie Aniela postanowi nadrobić stracony czas. Zacznie czerpać z życia pełnymi garściami i cieszyć się każdą chwilą. Kto wie? Może i na nią czeka jeszcze wiele wspaniałych momentów?

W nowych odcinkach zobaczymy także Anitę Jancię, Marcina Rogacewicz, Lidię Sadowę, Tomasza Schimscheinera, Janusza Chabiora i Zbigniewa Styrczulę. Serial ma nową czołówkę, nowego reżysera Radosław Piwowarski, nowe scenarzystki: Agnieszka Olejnik i Monika Zięba, nowego operatora - Marek Traskowski.

Czwarta seria "Szpilek na Giewoncie" będzie liczyć 13 odcinków.

d2j7obx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2j7obx