Trwa ładowanie...
19-01-2012 12:31

"Szpilki na Giewoncie": Oto siostra Lucyfera!

"Szpilki na Giewoncie": Oto siostra Lucyfera!Źródło: Monolith Films
d41jka3
d41jka3

[

]( http://www.fakt.pl )
Jest piękna, eteryczna i ma wielki aktorski talent... Joanna Orleańska-Pierzak sympatię widzów zdobyła rolą Joanny z serialu *"Złotopolscy". Ogromną popularność przyniosła jej też kreacja Weroniki w "Licencji na wychowanie", a ostatnio udział w hitowych w "Szpilkach na Giewoncie".*

d41jka3

Ale to nie tylko aktorka serialowa, ale przede wszystkim gwiazda dużego ekranu. Zagrała między innymi w filmie „Huśtawka”, gdzie wcieliła się w postać Anny – żony zdradzanej przez męża. Mogliśmy ją też oglądać w „Zwerbowanej miłości” – filmie w reżyserii Tadeusza Króla, „Senności” Magdaleny Piekorz, czy w „Bezmiarze sprawiedliwości” Wiesława Saniewskiego.

Natomiast nam gwiazda zdradza kulisy swojej pracy na planie „Szpilek na Giewoncie”.

– Moja bohaterka, Diana, rozwodzi się i postanawia żyć jak mężczyzna, bez zobowiązań – mówi piękna blondynka. I dodaje: – Uważa, że mężczyzna nie jest kluczem na szyi, który musi wisieć i którego trzeba mieć przy sobie przez cały czas. Można po niego sięgnąć wtedy, kiedy jest potrzebny. Uciekam od stereotypów, że tylko mężczyzna może korzystać z życia. Jak kobieta spotyka się z różnymi mężczyznami, kocha flirt, kocha życie to od razu się o niej mówi negatywnie, a jak mężczyzna zachowuje się tak samo to jest macho! – mówi nam aktorka.

Orleańska-Pierzak zdradziła też, że nie lubi chodzić w szpilkach, a od gór zdecydowanie woli morze. – No ale cóż, Diana Sroka cały czas będzie jednak w górach i będzie nosić te szpile! – podsumowała ze śmiechem.

d41jka3

Aktorka przyznaje też, że nie ma chrapki wakat po Magdzie Schejbal, która postanowiła odejść z serialu.

– Nie wiem czemu Magda podjęła taką decyzję a nie inną, ale nie mam zamiaru nikogo w serialu zastępować. Fajne jest to, że kobiety mają w tym serialu tak dużo do powiedzenia, jest tu dużo głównych bohaterek! – mówi. I dodaje, że uwielbia swoją bohaterkę, choć ta ma diabła a skórą.

– Nie ukrywam, że moja bohaterka jest taką jakby siostrą Lucyfera, jest ewidentnie czarnym charakterem. No i jest blondynką, więc zawsze to fajne zderzenie jak się kogoś postrzega jako anioła... – dodała.

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Co celebryci wiedzą o ekonomii? Sprawdzą to!

d41jka3

[

PAMIĘTACIE KASIĘ Z „13 POSTERUNKU”? ZOBACZCIE, JAK DZIŚ WYGLĄDA! SZOK! ]( http://aleseriale.pl/gid,9148,fototemat.html )
[

KONIEC JEST BLISKI? TWÓRCY „KLANU” PRZESADZILI! OTO DOWÓD! ]( http://aleseriale.pl/gid,9100,img,291225,fototemat.html )

d41jka3

[

ŻENUJĄCE POCZĄTKI GWIAZD. PO CO SIĘ TAK KOMPROMITOWAŁY?! ]( http://aleseriale.pl/gid,8815,img,284267,fototemat.html )
[

NIEGRZECZNA PRZESZŁOŚĆ POLSKICH GWIAZD. NIE WSTYDZIŁY SIĘ NAGOŚCI? ]( http://aleseriale.pl/gid,8877,img,285752,fototemat.html )

d41jka3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d41jka3