Trwa ładowanie...
09-01-2012 12:28

"Szpilki na Giewoncie": Nowe gwiazdy w 4. sezonie

"Szpilki na Giewoncie": Nowe gwiazdy w 4. sezonieŹródło: AFP
d3q6noj
d3q6noj

Czwarty sezon *"Szpilek na Giewoncie" to całkowicie nowe otwarcie tego cieszącego się sympatią widzów serialu Polsatu. Już wiosną zaprezentuje on nowych bohaterów i ich humorystyczne perypetie z malowniczymi zakątkami Zakopanego i wielkomiejską scenerią Warszawy w tle.*

"I choć zabraknie w nim Magdaleny Schejbal, to miłości - i to w różnych barwach - będzie jeszcze więcej" - zapowiedziała Nina Terentiew.

Jak to na Podhalu bywa, pojawią się chmury gradowe, które zawisną nad Bartkiem (Krzysztof Wieszczek)
, a nawet tornado w postaci bezwzględnej właścicielki Biura "Tu i teraz", Diany.

"Moja bohaterka bardzo namiesza w życiu wszystkich bohaterów. Nie tylko na przemian zwalnia i zatrudnia swoich pracowników, ale też przedmiotowo traktuje mężczyzn" - zapowiada grająca ją Joanna Pierzak-Orleańska.

d3q6noj

Aby osłodzić widzom rozstanie z Ewą, scenarzyści postanowili rozwinąć wątki dwóch pięknych kobiet, które poznaliśmy we wcześniejszych odcinkach. Fabuła skoncentruje się teraz na Agnieszce, której historia nieco przypomina losy granej przez Magdalenę Schejbal Ewy.

"Przebojowa warszawianka po wyrzuceniu z pracy i rozstaniu z narzeczonym będzie leczyła złamane serce u Lucyny. Na jej drodze pojawi się Mateusz - przystojny gangster z USA, który z wroga zamieni się w bardzo życzliwą osobę" - powiedziała o swej postaci Natalia Rybicka, której w serialu partneruje Jan Wieczorkowski.

Xenia z kolei to śliczna właścicielka klubu muzycznego, która zaprosi Bartka do wspólnego muzykowania.

"Moja postać to rasowa singielka i warszawski mieszczuch. To ona zachęca Bachledę, aby zagrał w jej klubie na skrzypcach. Dziewczyna skrywa jednak pewną tajemnicę z przeszłości" - zdradziła grająca ją Anna Czartoryska.

d3q6noj

W serialu nie zabraknie przebojowych gaździn: Lucyny (Dorota Pomykała) oraz Anieli (Małgorzata Pieczyńska) oraz reszty aktorów: Anity Janci, Piotra Zelta, Marcina Rogacewicza i Lidii Sadowy.

Czyje serce rozgrzeje się przy kominku, a czyje zatwardzi lodowaty halny? Przekonamy się już wiosną oglądając czwarty sezon "Szpilek na Giewoncie" na antenie Polsatu.

Zobacz także:

d3q6noj

[

PAMIĘTACIE KASIĘ Z „13 POSTERUNKU”? ZOBACZCIE, JAK DZIŚ WYGLĄDA! SZOK! ]( http://aleseriale.pl/gid,9148,fototemat.html )
[

KONIEC JEST BLISKI? TWÓRCY „KLANU” PRZESADZILI! OTO DOWÓD! ]( http://aleseriale.pl/gid,9100,img,291225,fototemat.html )

d3q6noj

[

ŻENUJĄCE POCZĄTKI GWIAZD. PO CO SIĘ TAK KOMPROMITOWAŁY?! ]( http://aleseriale.pl/gid,8815,img,284267,fototemat.html )
[

NIEGRZECZNA PRZESZŁOŚĆ POLSKICH GWIAZD. NIE WSTYDZIŁY SIĘ NAGOŚCI? ]( http://aleseriale.pl/gid,8877,img,285752,fototemat.html )

d3q6noj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3q6noj