Trwa ładowanie...
dez88nj

Szpak zazdrosny o Kwiatkowskiego? Za kulisami huczy od plotek

Obaj zadebiutowali w rolach jurorów w muzycznych talent show, obaj są przedstawicielami młodego pokolenia wokalistów. Chociaż nie widują się w pracy, podobno Szpak już jest zazdrosny o Kwiatkowskiego. Dlaczego?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Michał Szpak i Dawid Kwiatkowski rywalizują?
Michał Szpak i Dawid Kwiatkowski rywalizują? (ONS.pl)
dez88nj

Michał Szpak dołączył w ósmej edycji "The Voice of Poland" do grona jurorów i już zdążył podzielić widzów. Jednym podobają się jego reakcje i oceny, inni twierdzą, że się nie sprawdza i nie pasuje do reszty trenerów.

Dawid Kwiatkowski natomiast jest jednym z jurorów w "The Voice Kids", gdzie towarzyszy m.in. Edycie Górniak. W jego przypadku podobno producenci są podobno pod wrażeniem, jak spełnia się w swojej roli. Chociaż siostrzana wersja talent show pojawi się na antenie dopiero w styczniu, to jak dowiedział się „Fakt”, podobno Michał Szpak już zazdrości koledze po fachu pochwał.

– Szpak od początku porównywał się do Kwiatkowskiego. A odkąd zdał sobie sprawę, że jego konkurent podbił serce producentów, zielenieje z zazdrości, ilekroć temat schodzi na Dawida. Zupełnie jakby miał kompleksy na jego punkcie – mówi nasz informator. A wy co sądzicie? Michał podoba się wam jako juror? A może Dawid ma szanse go pobić?

dez88nj

Zobacz także: Szpak dementuje plotki: "My się z jurorami bardzo dobrze dogadujemy"

dez88nj

Podziel się opinią

Share

dez88nj

dez88nj