Trwa ładowanie...

Szpak uczcił pamięć Kory i Stańko na koncercie. Zaliczył wpadkę

Telewizja Polska wyemitowała koncert "Lato Zet" podczas którego wystąpili polscy artyści. Michał Szpak oddał hołd zmarłym ostatnio muzykom - Korze i Tomaszowi Stańko.

Share
Szpak uczcił pamięć Kory i Stańko na koncercie. Zaliczył wpadkęŹródło: ons.pl
dlr5lvc

Michał Szpak był jednym z wielu artystów, którzy zaprezentowali swoje przeboje na scenie w Zamościu. Wokalista zaśpiewał m.in. "Color of your life". Po występie zaapelował do publiczności.

Gwiazdor chciał nawiązać do smutnych wiadomości, które pojawiły się ostatnio. Dotyczyły one Kory, wybitnej wokalistki i Tomasza Stańko, znanego na całym świecie jazzmana. Wybitni artyści przegrali walkę z chorobą. Niestety, Szpak zaliczył małą wpadkę. Na scenie przekręcił słowa ks. Twardowskiego: "Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą".

- Kochajmy artystów zanim żyją - powiedział Michał Szpak.

dlr5lvc

Pomyłka z pewnością wyniknęła z emocji.

Przypomnijmy, że w sobotę, 28 lipca nad ranem po długiej walce z chorobą nowtoworową zmarła Kora. Wokalistka do ostatnich chwil otoczona była bliskimi. W niedzielę z kolei poinformowano o śmierci Tomasza Stańko, który również walczył z chorobą. Jazzman odszedł w niedzielę, 29 lipca w Szpitalu Onkologicznym w Warszawie.

ZOBACZ TAKŻE: Kora o powrocie na scenę: "Moi fani jeszcze trochę poczekają!"

dlr5lvc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dlr5lvc
dlr5lvc