Trwa ładowanie...
Discovery Channel
discovery channel
14-12-2011 14:58

Szósty sezon serialu "Brudna robota" już 8 stycznia!

Szósty sezon serialu "Brudna robota" już 8 stycznia!Źródło: Discovery Channel
dnjrrmj
dnjrrmj

Szósty sezon serialu "Brudna robota", który zdradza tajniki najbrudniejszych zawodów świata wraca na ekrany Discovery Channel już na początku nowego roku. Gdzie tym razem trafi nieustraszony poszukiwacz ekstremalnych przygód Mike Rowe? Czym zaskoczy nas w najnowszych odcinkach programu?

Od kiedy w 2005 na Discovery Channel w USA zadebiutował serial „Brudna robota”, Mike Rowe zdążył pokazać widzom kulisy 250 najróżniejszych zawodów. Od tamtej pory powstało już 6 sezonów, a w każdym Mike dostarcza nam kolejną dawkę fascynujących przygód, próbując różnych dziwnych fachów, jakie udało mu się wynaleźć.

Jestem zdeterminowany spróbować sił w każdym zawodzie, o którego istnieniu usłyszę, o ile tylko rzeczywiście istnieje, przynosi dochód i jest legalny – mówi Mike. Oczywiście warunkiem jest też to, że jakiegokolwiek zadania się podejmę, fachowiec robi to razem ze mną lub na bieżąco mnie instruuje - dodaje.

dnjrrmj

Jak sam przyznaje, nie wszystkie zawody nadają się jednak do pokazania w telewizji. W programie nie zobaczymy przykładowo pracy sprzątacza miejsc zbrodni, bo dotyka to zbyt poważnej kwestii. „Brudna robota” to z założenia program popularno-naukowy na wesoło, więc tematy których nie powinno się trywializować dla potrzeb rozrywki, nie są w nim poruszane – mówi Rowe.

Mike Raw niezmordowanie przeczesuje Stany Zjednoczone w poszukiwaniu niecodziennych rzemiosł i specjalizacji. Tym razem sprawdzi się jako "pracz" pieniędzy w jedynym hotelu w San Francisco, w którym rzeczywiście czyści się monety. W Dakocie będzie pomagał ustawić maszt radiowy. Spędzi też cały dzień, ucząc się sztuki akupunktury na kozie o imieniu Lilly. W pierwszym odcinku z nowej serii Mike pozna, na czym polega praca paleontologa, a na zakończenie pojedzie do Hollywood, gdzie nagra piosenkę o swojej pracy w 50 stanach USA.

Kolejny sezon serialu „Brudna robota” już od 8 stycznia 2012 r. o godz. 20.00 na Discovery Channel.

Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!

Teleshow.pl na Facebooku

dnjrrmj

[

Orgie w "Tańcu z gwiazdami"! ]( http://teleshow.pl/gid,13872521,img,13872604,kat,1024839,title,Orgie-w-Tancu-z-gwiazdami,galeria.html )
[

Janice Dickinson: Od seksbomby do karykatury kobiety! ]( http://teleshow.pl/gid,13859909,img,13859968,kat,1024839,title,Janice-Dickinson-Od-seksbomby-do-karykatury-kobiety,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

dnjrrmj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dnjrrmj