WP

"Szopka Noworoczna" podzieliła Polaków. Wolski komentuje

TVP 1 w Nowy Rok wyemitowała widowisko „Przedszkole Plus. Szopka Noworoczna”, które wywołało skrajne emocje. "Zwolennicy „dobrej zmiany” byli za, a przeciwnicy - przeciw, opinie pozytywne zdecydowanie przeważają" - stwierdził reżyser, Marcin Wolski.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marcin Wolski
Marcin Wolski (East News)
WP

Po rocznej przerwie Telewizja Polska znowu zdecydowała się na emisję "Szopki Noworocznej". Reżyserią zajął się Marcin Wolski, który obecnie jest doradcą zarządu TVP.

W mediach społecznościwych zawrzało. Dziennikarze i widownia szeroko komentowali to, co zobaczyli na ekranach swoich telewizorów. Jedni krytykowali reżysera za kiepski humor, drudzy chwalili za pomysłowość i współpracę z Barbarą Pielą.

- Na TVP leci coś tak koszmarnego - szopka Wolskiego - że aktorzy w tym występujący powinni być do końca życia wdzięczni za maski, które ich zasłaniają - napisał Wojciech Szacki z "Polityki".

WP

- Jestem po świątecznej przerwie od TT odpaliłem sobie #SzopkaNoworoczna2019. Przetarłem oczy, bo miałem wrażenie, że w telewizji zaczęli puszczać patostreamerów... Chyba TVP już pierwszego dnia roku postanowiła wygrać konkurs na chłam roku... Może przedłużę przerwę do 6ego... - głos zabrał także Jakub Szymczuk, osobisty fotograf Prezdenta RP.

Portal wirtualnemedia.pl skontaktował się z Marcinem Wolski z prośbą o komentarz. Reżyser odpowiedział, że do Telewizji Polskiej nie dotarły żadne opinie na temat "Szopki".

WP

- Przeglądałem Twitter i jak zwykle ludzie się podzielili. Zwolennicy „dobrej zmiany” byli za, a przeciwnicy – przeciw, opinie pozytywne zdecydowanie przeważają - podkreślił. - Gdybym dzisiaj zrobił „Szopkę”, oparłbym ją na żywych aktorach i na lalkach Barbary Pieli. Plastycy się nie popisali - jeśli chodzi o maski - to jedna z rzeczy, która nie do końca mi się podobała - dodał w rozmowie z portalem.

Widzieliście "Szopkę Noworoczną"?

ZOBACZ TAKŻE: Sławomir o imprezach sylwestrowych w TVP i na Polsacie: Obie telewizje wykazały się dobrą wolą

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP