Trwa ładowanie...

Szokująca śmierć w "Złotopolskich"

Share
Szokująca śmierć w "Złotopolskich"
Źródło: Jacek Urbaniak/PAP/TVP
d2uagvo

W najbliższym odcinku serialu *"Złotopolscy" wydarzy się naprawdę sporo. Nie ma się co dziwić, akcja musi przyspieszyć, wszak to ostatni sezon serii.*

Biernacki spędził noc na niewygodnej kanapie w salonie Złotopolskich ale jest szczęśliwy. Wnuki śpią w sypialni i nikt niepowołany się do nich nie zbliży. Teraz marzy o powrocie Marcysi. Magdalena dostała dziwny telefon od Marcysi, że się zobaczą wkrótce.

d2uagvo

Magdalena wie jak potrzebna jest przebudowa domu, żeby chora Marcysia mogła tu dobrze funkcjonować i postanawia poprosić Józefa o pożyczkę na rozbudowę domu. Tymczasem Aniela otrzymuje telefon ze szpitala, że Józef nie żyje. Kiedy Julia dowiaduje się o śmierci Józefa - mdleje.

Kleczkowska zastanawia się co tak raduje Ziuka. Twierdzi, że radość jednych zapowiada zgryzotę innych. Ziuk zwierza się Kleczkowskiej, że Różyczka chce wrócić z Ameryki ale nie do ojca tylko do domu stryja Józefa. Ziuk prosi jednak o dyskrecję przed Borowym.

Kacper i Marylka spotykają się przypadkowo w pubie. Kacper twierdzi, że ojciec oszalał planując ślub z dyrektorką banku i zabierając dzieci Marcysi. Marylka informuje go o swoim rozwodzie.

Rudy opowiada Hartownemu jak podpuściła go Kalina, zostaje wezwany do kadr. Marek wraca do domu z pismem, w którym sąd uznał Waldka za zmarłego. Magdalena jest oburzona postawą Marka, który nie zakłada powrotu.

d2uagvo

Wikary spotyka Zosię przejeżdżającą obok kapliczki i jest oszołomiony spotkaniem. Zapewnia ją o swoim powołaniu do kapłaństwa.

Marta przeprasza Jamesa Moona, że nie pójdą na wiejskie wesele, bo na razie ślub Marka jest przesunięty a na inny nie zostali jeszcze zaproszeni. Grzesio jednak twierdzi, że może załatwić pójście na wiejskie wesele, bo sam będzie tam gościem w zamian jednak chce, żeby Marta przyjęła ponownie Zosię.

Frotecki odnalazł swoją matkę ale Joanna słysząc dźwięk jego telefonu obsesyjnie boi się, że to dzwoni pani Frotecka.

Więcej w najbliższym odcinku serialu "Złotopolscy".

d2uagvo

Zobacz także:

[

CO SIĘ STAŁO BRODZIK?! WYGLĄDA FATALNIE! ]( http://teleshow.wp.pl/dlaczego-brodzik-nie-przyjmuje-nowych-rol-6026598542222465g )
[

GRZECZNE DZIEWCZYNKI NA "NAGICH" OKŁADKACH ]( http://teleshow.wp.pl/grzeczne-dziewczynki-szaleja-6034033195443329g )
[

POLSKIE SEKSBOMBY BEZ MAKIJAŻU I STYLIZACJI ]( http://teleshow.wp.pl/obnazamy-polskie-serialowe-seksbomby-6034033566327937g )
[

TYCH ZDJĘĆ GWIAZDY WSTYDZĄ SIĘ NAJBARDZIEJ ]( http://film.wp.pl/gwiazdy-w-najbardziej-zenujacych-momentach-6025280354886273g )

d2uagvo

Podziel się opinią

Share
d2uagvo
d2uagvo