Trwa ładowanie...

Szok! Zgadnij, kto kibicuje Gołocie?

Share
Szok! Zgadnij, kto kibicuje Gołocie?Źródło: AKPA
d23zqmr

[

]( http://www.fakt.pl )

d23zqmr

A to ci dopiero niespodzianka! Zwłaszcza dla Andrzeja Gołoty. Wisława Szymborska (87 l.) nasza duma narodowa, noblistka i wielka poetka, po 11 edycjach nagle zaczęła oglądać "Taniec z Gwiazdami". Co takiego się stało, że stroniąca od show biznesu poetka stała się fanką tanecznego programu?

Okazuje się, że stoi za tym Andrzej Gołota,(42 l.), który skradł serce noblistki. Wielu przecierało oczy ze zdziwienia, gdy po ekspresyjnym tangu w wykonaniu boksera i jego partnerki Magdaleny Soszyńskiej–Michno (27 l.), Beata Tyszkiewicz (71 l.) zdradziła, że Gołota dokonał prawdziwego cudu.

Otóż Szymborska, której nic ani nikt nie było w stanie przekonać do oglądania rozrywkowego programu, zapałała do niego sympatią. A stało się to wtedy gdy na parkiecie wśród gwiazd pojawił się bokser. – Szymborska jest pańską fanką! – powiedziała Tyszkiewicz, wywołując zawstydzenie u sportowca.

Gołota i Szymborska pochodzą z dwóch różnych światów. Noblistka prawie nigdy nie pojawia się na salonach. Szczerze przyznaje, że nie znosi wywiadów i telewizji. On tymczasem zarobił krocie na ringu bokserskim.

Choć dzieli ich wszystko, to właśnie Gołocie udało się przełamać niechęć poetki do telewizyjnego show i teraz nasza noblistka trzyma za niego kciuki.

d23zqmr

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Ups! Seksowne wpadki gwiazd w Halloween. FOTO!

d23zqmr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d23zqmr
d23zqmr