Trwa ładowanie...
dp3onso

Rozmowy w ramach “Info Dziennika”, które prowadzą m.in. Rafał Ziemkiewicz i Jacek Żakowski, ogląda w TVP Info średnio 431 tys. widzów. To mniej niż emitowane w tym czasie ”Szkło kontaktowe”.

Program “Info Dziennik – Gość” emitowany jest w dni powszednie o 22.30 począwszy od 3 stycznia br. Z danych Nielsen Audience Measurement dla Wirtualnemedia.pl wynika, że udział dotychczasowych wydań magazynu wyniósł 3,97 proc. w grupie 4+ oraz 1,68 proc. w 16-49.

W analogicznym okresie ub.r. kanał informacyjny Telewizji Polskiej w paśmie między 22.30 a 22.45 oglądało więcej widzów – 580 tys., a udział stacji wynosił wtedy odpowiednio 5,14 proc. i 2,87 proc.

dp3onso

W czasie nadawania wieczornych wywiadów lepsze wyniki od TVP Info notuje mający mniejszy zasięg kanał TVN 24, który ma wtedy 5,40 proc. udziału. Nadaje w tym paśmie ”Szkło kontaktowe”. Z kolei wynik Polsat News to 0,75 proc.

Magazyn “Info Dziennik – Gość” oglądają najchętniej kobiety, widzowie po 50. roku życia oraz mieszkańcy wsi, średnich i dużych miast.

Rozmowy w programie “Info Dziennik – Gość” prowadzą na zmianę Jacek Żakowski, Rafał Ziemkiewicz, Michał Karnowski, Robert Walenciak i Zuzanna Dąbrowska.

dp3onso
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dp3onso