Trwa ładowanie...

Szczęśni wydali 250 tysięcy na ślub i wesele. Starmach ich przebije?

Z pewnością to będzie uroczystość jak z bajki, na której nie zabraknie pysznego jedzenia. Ania Starmach nie zamierza oszczędzać na tym wyjątkowym dniu i wyprawi wesele za krocie! Ta kwota zwala z nóg.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Szczęśni wydali 250 tysięcy na ślub i wesele. Starmach ich przebije?Źródło: ONS.pl
d1486i5
d1486i5

Jurorka "Masterchefa" już w sierpniu powie "tak" swojemu ukochanemu. Ślub odbędzie się w jednym z krakowskich kościołów, a przyjęcie dla rodziny i przyjaciół zostanie wyprawione w prawdziwym pałacu. Nie jest tajemnicą, że Ania Starmach pochodzi z bogatej rodziny, a jej narzeczony Piotr jest biznesmanem, więc nikt nie będzie żałował pieniędzy na tę uroczystość.

Kulinarna gwiazda TVN i jej ukochany zaprosili łącznie 200 gości. Zdecydowali, że wesele odbędzie się w XIX-wiecznym neogotyckim pałacu w Paszkówce pod Krakowem. Jak dowiedział się "Super Express", każdy z zaproszonych gości będzie miał swoją komnatę, a tzw. "talerzyk" kosztuje tam, bagatela 400 złotych. Łącznie daje to 80 tysięcy złotych za wszystkich gości.

To jednak nie wszystko. Przyszła panna młoda wybrała również bukiet i wianek, które łącznie zostały wycenione na 1500 złotych. Największe wrażenie robi jednak cena sukni ślubnej - 20 tysięcy złotych. Ania Starmach wybrała ją w jednym z ekskluzywnych butików.

d1486i5

Szacuje się, że narzeczni wydadzą łącznie 150 tysięcy złotych. Czy waszym zdaniem warto wydać tyle pieniędzy na ślub i wesele?

Ślub Agnieszki Radwańskiej

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1486i5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1486i5