Trwa ładowanie...

Sytuacja wymknęła się spod kontroli. Jak to się skończy?

Kontrowersyjne show ogromne wzbudza emocje. W najnowszym odcinku "Gier Małżeńskich" poznamy singielkę o imieniu Diana, która pracuje w domu maklerskim, ale fascynuje ją również modeling i od czasu do czasu pracuje jako modelka. Czy odnajdzie miłość?
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Diana i Artur
Diana i ArturŹródło: Materiały prasowe
dx3475e

"Gry małżeńskie" to show, w którym singielka spotyka się po kolei z trzema mężczyznami na randce, w domu każdego z nich. Dwóch panów jest żonatych, a jeden kawalerem. Zadaniem bohaterki programu jest wskazanie tego, który jest singlem. Sprawa nie będzie prosta, bo w przygotowaniach do wizyty singielki mężom pomagają... żony i usuwają wszelkie ślady swojej obecności w mieszkaniu.

W programie zobaczymy jak Dagmara i Klaudia, partnerki biorących udział w programie mężczyzn, zareagują na flirt ukochanych z Dianą. Po raz kolejny okaże się, że nawet najbardziej otwarta i pewna siebie partnerka odkryje u siebie spore pokłady zazdrości.

Wielka gra rozpoczyna się od Artura, który jest miłośnikiem sportu i dużo czasu spędza w siłowni. Chłopak spotyka się z Dianą w mieszkaniu jego siostry, przynajmniej tak twierdzi. Co na to boharerka?

dx3475e

- Stresuje się, biedny tak się stresuje, że aż chce mi się śmiać. Myślę, że Artur jest dobrym facetem, takim ciepłym – widać to po oczach. Tak mi się wydaje. Taki misiaczek do przytulenia - stwierdzi.

Uczestniczka postanawia dokładnie rozejrzeć się po mieszkaniu. W trakcie inspekcji łazienki znalazła dziecięcą szczoteczkę do zębów. Co na to Artur? Dowiemy się w programie.

Na kolejne spotkanie Diana umówiła się z Dawidem, który jest kucharzem i swoimi umiejętnościami kulinarnymi będzie próbował ją oczarować. Od początku nic nie idzie tak, jak sobie zaplanował, bo Diana zmienia strategię i postanowiła go zaskoczyć.
- Mogę Cię pocałować? - zapyta dziewczyna.

Jak zareaguje Dawid? Czy naprawdę jest tylko skrępowany? Bohaterka postanowi także dokonać oględzin mieszkania. Odnajduje damskie koszulki i buty, a Dawid będzie twierdzić, że należą do jego siostry, która czasami się u niego zatrzymuje. Może to prawda, a może po prostu usiłuje coś ukryć?

   Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Na ostatnią randkę uda się do Alberta. Męzczyzna ma włoskie korzenie i studiuje na politechnice. Diana niemal od razu obsypała go komplementami, aż chłopak zaczerwienił się ze wstydu. Jednak później to on przejął pałeczkę.
- Podoba mi się Twój zapach. Nie dziwię się, że w modelingu pracujesz.
- A dziękuję bardzo mi miło. Trochę mnie onieśmielasz powiem Ci szczerze. Dobry bajerant jesteś.

dx3475e

Sytuacja rozwija się dynamicznie – od słów para przeszła do czynów. Albert zaczyna masować kark Diany i całować jej szyję. Jak ta randka się skończy? Zobaczymy w programie. Emisja we czwartek o godz. 21:00 na antenie Polsat Cafe.

   Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dx3475e

Podziel się opinią

Share
dx3475e
dx3475e