Zaśpiewa w Opolu hity ojca. "Jego stan psychiczny się polepszył"

Krzysztof Krawczyk Jr. z Marianem Lichtmanem na festiwalu w Mrągowie 2021
Krzysztof Krawczyk Jr. z Marianem Lichtmanem na festiwalu w Mrągowie 2021
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA

06.06.2023 07:50, aktual.: 06.06.2023 10:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W piątek 9 czerwca rozpocznie się jubileuszowy festiwalu w Opolu. Jedną z atrakcji będzie tam koncert Trubadurów, którzy zaproszą na scenę syna Krzysztofa Krawczyka, by pomógł im zaśpiewać dwa przeboje ojca. To duże zaskoczenie po ostatnich doniesieniach na temat problemów zdrowotnych Krzysztofa juniora.

Krzysztof Igor Krawczyk, jedyny syn nieżyjącego już Krzysztofa Krawczyka, całe życie odczuwa skutki wypadku samochodowego, który w 1988 r. spowodował jego ojciec. Syn wokalisty jest na rencie, a ostatnio jego stan psychiczny tak się pogorszył, że planowany występ w Opolu stanął pod znakiem zapytania. Wygląda jednak na to, że najgorsze jest już za nim.

- Krzysztof Krawczyk Junior czuje się już na tyle dobrze, że wystąpi z Trubadurami - wyznał informator "Super Expressu". - Jego stan psychiczny znacznie się polepszył, a udział w wydarzeniu z pewnością będzie miał na niego pozytywny wpływ. Z przyjaciółmi ojca wykona utwory "Przyjedź mamo na przysięgę" i "Znamy się tylko z widzenia".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Przypomnijmy, że Krzysztof junior to syn Krzysztofa Krawczyka i jego drugiej żony Haliny Żytkowiak. Przez większość życia ojciec nie był obecny w jego życiu. A gdy Krawczyk zmarł w 2021 r., w programie "Uwaga!" pokazano dramatyczny los juniora, który żył w fatalnych warunkach, był maltretowany przez krewnych itp.

Śmierć Krawczyka nie pojednała Krzysztofa Igora z macochą, która zamiast podzielić się spadkiem zagwarantowała mu miejsce na cmentarzu obok ojca. Jednocześnie rękę do niepełnosprawnego mężczyzny wyciągnął Marian Lichtman z Trubadurów. Krzysztof junior już kilka razy występował z dawnym zespołem ojca na scenie. I wygląda na to, że zrobi to ponownie na koncercie z okazji 40-lecia Trubadurów w Opolu.

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" bierzemy na warsztat kontrowersje wokół "Małej syrenki", rozprawiamy o strajku scenarzystów i filmach dokumentalnych oraz zdradzamy, jakich letnich premier kinowych nie możemy się doczekać. Możesz nas słuchać na Spotify, w Google Podcasts, Open FM oraz aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (15)
Zobacz także