Trwa ładowanie...

Syn Krzysztofa Cugowskiego dostał rolę w serialu Netfliksa!

Mało osób wie, że znany muzyk ma nie dwóch a trzech synów! Najmłodszego - bardzo skromnie - nazwał po sobie, Krzysztof junior.

Share
Syn Krzysztofa Cugowskiego dostał rolę w serialu Netfliksa!
Źródło: East News
d2kadba

Najmłodszy Cugowski też ma ciągoty do artystycznych zawodów, ale od muzyki woli grę aktorską. Rok temu zaczął naukę na Uniwersytecie Winchester w Wielkiej Brytanii, gdzie zgłębia tajniki występów scenicznych.

Jak donosi Fakt, przed nim szansa na pierwsze osiągnięcia. Ponoć przeszedł casting do jednej z nowych produkcji Netfliksa!

East News
Źródło: East News

- Akcja brytyjskiej produkcji opowiadającej w konwencji romansu historycznego o losach rodziny Bridgertonów toczyć się będzie w pierwszej połowie XIX wieku na Wyspach. Premiera przewidziana jest na przyszły rok - czytamy.

d2kadba

- Na razie nie znany jest tytuł, ale mogę zdradzić, że serial będzie kręcony na podstawie książek amerykańskiej pisarki Julii Queen – zdradza Cugowski w rozmowie z tabloidem. Zapewnia też, że junior "ma rolę mówioną". Netflix zazwyczaj większość swoich produkcji do pewnego etapu trzyma w tajemnicy, teraz najgłośniejszą produkcją jest "The Witcher", czyli nasz swojski Wiedźmin, na którego premierę czekamy z wypiekami na twarzach!

d2kadba

Podziel się opinią

Share
d2kadba
d2kadba