Trwa ładowanie...

Syn Jakimowicza ma problem z jego poglądami. Była żona aktora opisuje ich relacje

Jarosław Jakimowicz i Joanna Sarapata mają wspólnego syna, Jovana. Okazuje się, że 20-latek nie podziela poglądów ojca. Nie wiedział, jak ma na nie reagować.

Share
Jarosław Jakimowicz
Jarosław JakimowiczŹródło: East News
d24cs04

Jarosław Jakimowicz nie kryje się ze swoimi poglądami. Aktor popiera partię rządzącą, jest przeciwko wpuszczaniu uchodźców do kraju, czemu dawał wyraz w sieci i nie przebiera w słowach, gdy ktoś go krytykuje.

Od niedawna Jakimowicz prowadzi również z Magdaleną Ogórek program w TVP Info.

Okazuje się, że 20-letni syn Jakimowicza ze związku z Joanna Sarapatą nie podziela poglądów ojca. Jovan radził się mamy, jak ma postępować w kontaktach z tatą.

d24cs04

"Mamy wspólnego syna, który studiuje politykę w Londynie. I on miał z tym duży problem. Spytał mnie, co teraz będzie, skoro z tatą tak bardzo się różnimy. Ja mu powiedziałam: synu, mądry polityk i dobry dyplomata wie, że swoboda wypowiedzi i demokracja polega na tym, że każdy może mieć swoją wizję. Tylko idiota mówi, że drugi jest idiotą, tylko dlatego, że myśli inaczej. To, że myślimy inaczej, nie znaczy, że jesteśmy wrogami i nie pójdziemy jutro na kawę. Wymiana zdań jest podstawą dyplomacji i kultury. Powiedziałam Jovanowi, że nie ma znaczenia, jakie kto ma poglądy. Rodzina to rodzina, żadna polityka, żadna religia nie powinna ludzi rozdzielać. Jeżeli ich rozdziela, to znaczy, że są na niskim poziomie. My się szanujemy i akceptujemy" - wyznała w "Fakcie".

Ostatecznie panowie nie rozmawiają ze sobą o polityce.

"Myślę, że za dużo o polityce nie rozmawiają, bo Jarek wiedząc, że syn ma inne poglądy, nie zaostrza tematu – i Jovan też" - dodała.

Jakimowicz o "Big Brotherze": "Zarobiłem bardzo dużo pieniędzy. Miałem 30 TYSIĘCY ZA TYDZIEŃ"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d24cs04

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d24cs04
d24cs04